Bize kısaca NEO derler.

Biz iyi hizmet vermenin mutlu müşteriler yarattığını düşünen İstanbul Merkezli bir teknoloji şirketiyiz, okumak, araştırmak ve bu bilgiyi yaptığımız işin tam merkezine koymak bizim için oldukça değerlidir. Uzun saatler çalışmaya değil, verimli çalışmaya inanırız. Bunun için teknolojiyi kullanır, hatta üretiriz. Bizim için teknoloji hayatın ta kendisidir. Dijital dünyamızın merkezinde “analitik zeka” vardır.

Teknoloji ye maruz kalmıyor ona şekil veriyoruz, IT yatırımlarımız ve hizmet alanlarımız teknolojiyi bir bütün olarak kullanmamızı ve sektörlerel ihtiyaçları doğru analiz etmemize ve dijital marka stratejilerinizi kurgularken, müşterilerimize tek merkezden yönetim ve raporlama imkanı sunuyoruz.

NEO olarak, markalara sunduğumuz hizmetler; IT yönetimi ve kurgulanması, markaların dijital varlığının oluşturulması, kurgulanması ve yönetimi bulunmaktadır.

NEO, we handle IT…

Services Neo Hakkımızda
Services Neo Hakkımızda

Services Neo ile Sayısal Manifesto

Çevrimiçi pazarlamaya uygulanan bilimsel yönteme kesinlikle inanıyoruz. Sayısal Blog. NEO’da işimizi çok ciddiye alıyoruz ve başarının sürekli araştırmalardan geldiğine inanıyoruz. Bir hipotez geliştirir, sürekli A/B testi uygular ve ardından sonuçlara dayanarak kampanyalarımızda gerçek zamanlı olarak kararlar alırız. Bu şekilde, kampanyalarımızı sürekli olarak optimize edebiliyoruz ve müşterilerimizin yatırımlarından en iyi getiriyi (ROI) alarak en iyi sonuçları almasını sağlıyoruz.

Sayısal Manifesto’nun anahtarları şunlardır:

  • Takip edin ve beklentilerinizi aşın.
  • Analitik bir vizyona sahip olun.
  • En büyük etkiyi garanti edin
  • A/B Testi, sonuçları analiz edin
  • Yarat, hayal et, hayal et
  • Bağlı kullanıcı sayısını artırın

Services Neo, Bizimle İletişime Geçin!

Bu inanılmaz yetenekli ekiple çalışın! Stratejinizi ve ihtiyaçlarınızı kişisel olarak analiz edeceğiz ve sonuçlara ve bütçe optimizasyonuna yönelik bir zihniyetle size en iyi çözümü sunacağız. Bize ulaşmaktan çekinmeyin.

Services Neo Hakkımızda