Hizmetlerimiz

Services NEO her zaman en iyi olanı hedefler!

Dijital varlığınızı dünya markaları ile entegre ediyor ve sizler için en iyi olanı planlıyoruz.

Online Pazarlama ve Dijital Reklam Hizmetlerinde! Amacımızın size daha iyi sonuçlar sunmak ve performansa dayalı bir stratejiyi her zaman takip ederek, bize neye ihtiyacınız olduğunu söyleyin, size çözümler sunalım.

Google ADS
WordPress
Semrush
Ahrefs
Yoast SEO
Facebook For Business
  • SEM

Arama Motoru Reklamları

Küçük ölçekli bir kampanyayı belki tek bir kişi yönetebilir, ancak etkili bir Google Ads kampanyası geliştirmek istediğinizde, işi uzmanların devralmasına izin vermek en iyisidir. Kampanyaları sürekli olarak optimize edebilecek ve yapılan her işlem için ayrılan bütçeye göre sonuç almanıza yardımcı olacaklardır.

Services NEO tarafından tasarlanan kampanyalar, anahtar kelimelerin sağlam temellerine ve kampanyaların gerçek zamanlı olarak rekabet etmesine olanak tanıyan belirli bir teknolojinin uygulanmasına dayanmaktadır. Tüm teknoloji, kampanyalarınızın paylaşıldığı her sektör için özel olarak hazırlanmıştır.

Hizmet Detaylarını İnceleyin
  • SEO

Arama Motoru Optimizasyonu

SEO, bir arama motoru sonuç sayfasının en üstüne çıkmak için yüksek kaliteli içerik kullanarak web sitenize organik, ücretsiz trafik getirmeye odaklanan önemli bir pazarlama tekniğidir.

SEO emeğinizin faydalarından yararlanmak ilk başta biraz yavaş olabilir, ancak bir kez bazı sonuçlar elde etmeyi başardıktan sonra başarınız kendi üzerine inşa edilebilecektir.

Hizmet Detaylarını İnceleyin
Services Neo Hakkımızda
Harness Your Social Proof
  • WEB

Web Tasarım Hizmetleri

Müşterinizi düşünerek Web Tasarımı. Modern web tasarımı, çekici bir web sitesi oluşturmaktan daha önemlidir. Kullanıcı deneyimi, arama motoru optimizasyonu, kullanım kolaylığı ve teknik ayrıntıların dikkate alınması, günümüzün rekabetçi pazarında performans gösterecek şekilde tasarlanmış bir web sitesi geliştirmede yer alan unsurlardan sadece birkaçıdır.

Web tasarım ve geliştirme ekibimiz, işinizin büyümesini kolaylaştırmak için bir dizi etkili hizmet oluşturmuştur. Bunlar arasında, kullanılabilirlik ve duyarlı tasarıma odaklanan WordPress web siteleri ve e-Ticaret çözümleri, işinize kişilik katan yaratıcı marka bilinci oluşturma çözümleri ve meyve vermek için yardıma ihtiyaç duyduğunuz fikirler için özel programlama yer alır.

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmek için basit bir WordPress web sitesine veya daha karmaşık bir e-ticaret web sitesine ihtiyacınız olsa da, web geliştirme ekibimiz vizyonunuzu hayata geçirmenize yardımcı olacaktır.

 

Hizmet Detaylarını İnceleyin
  • SM

Sosyal Medya Yönetimi

Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, YouTube, TikTok vb. Her sosyal ağ farklıdır ve bu nedenle farklı türde bir izleyici kitlesine sahiptir. Ayrıca, kişilerin kendi içerik türüne sahip oldukları ve bu nedenle kullanıcıların belirli şeyler arama eğiliminde oldukları için bulundukları platforma bağlı olarak çok farklı davrandıkları da bulunmuştur.

Her sosyal ağ için özel içerik oluşturmanız için başka bir neden daha var; Takipçiler aynı şeyi tekrar tekrar görmek istemezler. Aynı takipçi birkaç sosyal ağda sizinle bağlantı kuruyorsa, aynı gönderiyi görmek can sıkıcı olabilir. Bununla birlikte, içerik farklı olduğunda veya belirli farklılıklar olduğunda, izleyici çok daha açık ve ilgili olur.

Hizmet Detaylarını İnceleyin
Services Neo Hakkımızda

Bize kısaca NEO derler.

İşinizi daha kolay yapabilmeniz için, tecrübemizi yenilikçi bakış açımızla harmanlayarak size özgü çözümler sunuyoruz. Doğru yöntemlerle geliştirilen verimli çözümler, işinizi bugünden başlayarak daha kolay yapmanızı sağlar; size de uzmanı olduğunuz işi yapmaya daha çok zaman ayırma imkanı sunar.

İşinizi büyütmek için doğru yatırımın şart olduğuna inanıyor ve bunu üst düzey danışmanlık hizmetimizle harmanlayıp sizlere sunuyoruz.

We Handle IT

Services NEO

Services Neo Client

Biz Sizi Arayalım.

İşinizi geliştirmek için en kısa sürede uzman ekibimiz size ulaşacaktır.
+90 (537) 861 4444
Mesajın için teşekkürler. Gönderildi.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Ekteki dosyadan aydınlatma metni ve gizlilik politikalarımızı inceleyebilirsiniz.