Web Tasarım Hizmetleri

Modern web tasarımı, çekici bir web sitesi oluşturmaktan daha önemlidir. Kullanıcı deneyimi, arama motoru optimizasyonu, kullanım kolaylığı ve teknik ayrıntıların dikkate alınması, günümüzün rekabetçi pazarında performans gösterecek şekilde tasarlanmış bir web sitesi geliştirmede yer alan unsurlardan sadece birkaçıdır.

Services Neo Client

Biz Sizi Arayalım.

İşinizi geliştirmek için en kısa sürede uzman ekibimiz size ulaşacaktır.
+90 (537) 861 4444
Mesajın için teşekkürler. Gönderildi.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Ekteki dosyadan aydınlatma metni ve gizlilik politikalarımızı inceleyebilirsiniz.

İşletmenizi Büyütmek için Geliştirilen Modern Web Tasarım Hizmetleri

Web tasarım ve geliştirme ekibimiz, işinizin büyümesini kolaylaştırmak için bir dizi etkili hizmet oluşturmuştur. Bunlar arasında, kullanılabilirlik ve duyarlı tasarıma odaklanan WordPress web siteleri ve e-Ticaret çözümleri, işinize kişilik katan yaratıcı marka bilinci oluşturma çözümleri ve meyve vermek için yardıma ihtiyaç duyduğunuz fikirler için özel programlama yer alır.

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmek için basit bir WordPress web sitesine veya daha karmaşık bir e-ticaret web sitesine ihtiyacınız olsa da, web geliştirme ekibimiz vizyonunuzu hayata geçirmenize yardımcı olacaktır.

WordPress Web Tasarım ve Geliştirme

Kullanımı kolay, arama motoru dostu, esnek geliştirme platformu şu anda tüm web sitelerinin %35’inden fazlasında kullanılmaktadır. WordPress, anında değişiklik yapmanızı sağlayan kullanıcı dostu bir içerik yönetim sistemi (CMS) barındırır.

Şirket içi ekibimiz, sonuç veren üstün web tasarım hizmetleri sunar. Amacımız, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak unutulmaz bir web sitesi oluşturmak için işletmenizle işbirliği yapmaktır. Her cihazda harika görünen başarılı web siteleri üretmemize ve işletmenizin büyümesini kolaylaştıran modern web tasarım uygulamalarını uygulamamıza izin veren yirmi yılı aşkın web tasarım deneyimine sahibiz.

Kullanıcı deneyimine, duyarlı tasarıma, yaratıcılığa ve büyümeye odaklanmayı sürdürürken WordPress web siteleri ve e-ticaret çözümleri geliştiriyoruz. Bu nedenle, yeni başlıyorsanız ve işinizi çevrimiçi hale getirmek için basit bir web sitesine ihtiyacınız varsa veya daha sofistike bir e-ticaret çözümü gerektiren deneyimli bir veterinerseniz, web tasarım ve geliştirme ekibimiz vizyonunuzu hayata geçirmenize yardımcı olabilir.

 • Düzenlemesi kolay
 • Arama motoru dostu
 • Son derece özelleştirilebilir
 • Dünyanın en popüler CMS’si

Duyarlı Web Tasarımı

Tüm web trafiğinin %50’den fazlasının bir mobil cihazdan gelmesiyle, mobil uyumlu bir web tasarımı artık bir seçenek değil, bir zorunluluktur. Her şey duyarlı web tasarımı ile başlar.

Duyarlı web tasarımı, web sitenizin görüntülendiği herhangi bir cihaza uyum sağlamasına ve en iyi deneyimi sunmasına olanak tanır. Bu, web sitenizin bir masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar, tablet veya akıllı telefondaki bir kullanıcı için harika görüneceği ve kusursuz bir şekilde çalışacağı anlamına gelir.

Mainstreethost tarafından geliştirilen her web sitesi, kullanıcıların eriştiği her cihaza mükemmel uyum sağlayan duyarlı web tasarımı kullanır.

 • Mobil uyumlu
 • Her cihaz için web tasarım
 • Pozitif kullanıcı deneyimi
 • SEO’ya yardımcı olur

WooCommerce = eCommerce

WordPress web sitenizle sorunsuz entegrasyon sağlayan esnek bir e-ticaret platformu. WooCommerce, başka hiçbir yerde bulamayacağınız keyifli bir müşteri deneyimiyle 7/24 çevrimiçi satış yapma olanağı sunar.

Web siteniz sizin dijital vitrininizdir. Yalnızca işinizi çevrimiçi olarak büyütmenize yardımcı olacak bir platform değil, aynı zamanda web siteniz de kârlılığınıza katkıda bulunmak için daha fazla fırsat yaratacaktır. Müşteri adayları, sitenizdeki ürün veya hizmetleri inceleyerek vitrin alışverişi yapabilir ve evlerinin rahatlığında online alışveriş yapabilirler.

Deneyimli tasarımcılarımız, ürünlerinizi sergilemek için web siteleri kurar, işinizi büyütmenize ve büyütmenize, satışlarınızı artırmanıza ve işinizi dünyaya genişletmenize olanak tanır.

Dönüşüm odaklı geliştirme, web tasarım ekibimizin kalbinde yer alır. Web sitenizde kusursuz bir kullanıcı deneyimi oluşturarak ziyaretçileri kolayca müşteriye dönüştürüyoruz.

SEO dostu web tasarım, insanlar arama yaptığında ürünlerinizin bulunmasına yardımcı olur. Etkili e-Ticaret SEO ile birleştirilmiş akıcı site organizasyonu, daha nitelikli ziyaretçiler sağlarken, anahtar ifadeler için sıralamanıza yardımcı olur.

Her cihazda göz alıcı görünecek şekilde oluşturulan web siteleri. Mobil alışverişin yükselişi ile siteniz masaüstünden tablete, telefona kadar tüm cihazlarda harika görünecek ve kusursuz bir şekilde çalışacaktır.

Google Analytics ve e-Ticaret takibi ile sitenizi optimize etme ve çevrimiçi mağazanızın büyümesini hızlandırma fırsatlarını ortaya çıkarabiliriz.

Kullanıcı dostu bir içerik yönetim sistemi (CMS) ile e-ticaret mağazanızı kolayca yönetin. Fiyatlandırmayı hızla ayarlayın, ürünler ekleyin ve sitenizde kolaylıkla ayarlamalar yapın.

 • Tüm çevrimiçi mağazaların %30’undan fazlasına güç sağlar
 • WordPress üzerine kurulu
 • Kolay mağaza yönetimi
 • E-ticaret optimizasyonu

Bize kısaca NEO derler.

İşinizi daha kolay yapabilmeniz için, tecrübemizi yenilikçi bakış açımızla harmanlayarak size özgü çözümler sunuyoruz. Doğru yöntemlerle geliştirilen verimli çözümler, işinizi bugünden başlayarak daha kolay yapmanızı sağlar; size de uzmanı olduğunuz işi yapmaya daha çok zaman ayırma imkanı sunar.

İşinizi büyütmek için doğru yatırımın şart olduğuna inanıyor ve bunu üst düzey danışmanlık hizmetimizle harmanlayıp sizlere sunuyoruz.

We Handle IT

Services NEO

Services Neo Client

Biz Sizi Arayalım.

İşinizi geliştirmek için en kısa sürede uzman ekibimiz size ulaşacaktır.
+90 (537) 861 4444
Mesajın için teşekkürler. Gönderildi.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Ekteki dosyadan aydınlatma metni ve gizlilik politikalarımızı inceleyebilirsiniz.