Uçtan Uca Pazarlama Çözümleri

Küçük İşletme, Büyük Sonuçlar

Dijitalleşme çağında bir iş kurmak, boş bir araziye tuğla dizerek bir dükkan açmaktan daha fazlasını gerektirir. Web siteniz potansiyel müşterilerinizi etkilemek için sizlere mükemmel fırsatlar sunar. Bu fırsatları değerlendirmek için sitenizin müşteriler ile etkileşim kurması, onları harekete geçirmesi ve ikna etmesi çok önemlidir.

masaüstü telefon ikon

masaüstü telefon ikon

Çevrimiçi Satışa Başlamaya Hazır mısınız?

Hedeflerinizi Planlayalım

Bizi Arayın

+90 216 606 0484

veya

Bizimle İletişime Geçin

Dijital Pazarlama

Küçük işletme sahibi olarak “başarının sembolü” olabilmek için uzun saatlere ve sıkı çalışmaya ihtiyacınız vardır. Kimi zaman zorlu bir projenin altından kalktınız, kimi zaman müşteri siparişlerini takip ettiniz kimi zaman ise mağazanızın potansiyel müşteriler kazanabilecek kadar dikkar çekici olduğundan emin olmak istediniz ve bu uğurda büyük emekler harcadınız. Üstelik yalnızca bir gün değil her gün bu emeği gösterdiniz.

Ancak konu çevrimiçi varlık yönetimine geldiğinde birçok küçük işletme zaman ya da deneyim yetersizliği nedeniyle afallamakta. Neyse ki NEO burada! Neo olarak,  yaklaşık 20 yıldır dünya çapındaki birçok küçük işletmeye dijital pazarlama planlarını oluşturmasında, gelişmesinde ve büyümesinde yardımcı olduk ve olmaya da devam ediyoruz. İster bir çiftçi, ister müzisyen olun, NEO, hayallerinizi gerçekleştirme yolunda A’dan Z’ye yardımcı olabilir.

Elde Tutmak

hipnotize

İlk hedef dikkat çekmek! Tamamı görsellerden ya da tamamı metinlerden oluşan bir web sitesini ziyaret ettiğinizde içeri çekildiğinizi hissediyor musunuz? Katılım, insanları işletmeniz hakkında daha fazla bilgi edinmeye, ürünlerinize bakmaya veya işinizin hizmetini gözden geçirmeye ikna eden çekici bir site düzeniyle başlar.

Aklını Çelmek

elde tutmak
İşletmenizi potansiyel müşterilere gerçekten cazip kılmak için, çekiciliğinizi göstermelisiniz. İnsanları ürün veya hizmetinizi seçmeye yönlendirecek çekici fotoğraf galerileri, ilgi çekici resimler, harekete geçirici mesajlar (CTA) ve müşteri incelemeleri kullanıyoruz.

Eğitim Vermek

eğitim vermek

Son olarak, siteniz tüketiciyi işletmeniz ve sunduğunuz şeyler hakkında eğitmelidir. Çevrimiçi, bir showroomunuz veya doğrudan müşterilerle konuşma fırsatınız yok, bu nedenle ürününüz ne kadar iyi görünürse görünsün veya insanlar ile iletişim becerileriniz ne kadar iyi olursa olsun, müşteriler, anlatılmayan ürünleri, satın almazlar. Bilgilendirici yazılı metinler, çekici görseller ve tanıtıcı videolar, hikayenizi anlatmak ve olası müşteri kitlenizi cezbetmek için bir araya gelebilir.

Web sitesi olan küçük işletme sahiplerinin %83’ü, web sitesi olmayanlara göre avantajlı olduklarını düşünüyor.
Biliyor musun?

Küçük İşletme + Küçük Bütçe ≠ Küçük Sonuçlar

NEO olarak pazarlamaya harcadığınız paranın hızlı bir dönüşü olmasını istediğinizin farkındayız bu yüzden şirketimize yaptığınız yatırımların somut bir yatırım getirisi (ROI) sağlaması için çalışıyoruz. Maliyetleri işletmenize uyacak bir seviyede tutmak bizim için çok önemli. İyileştirilmiş arama motoru sıralamaları, artan web sitesi trafiği ile büyümeyi beraber yakalayacağız!

Bizler ile çalışırken endişelenmenize gerek yok; danışma ekibimiz sizlerle irtibat halinde olacak, işinizi, karşılaştığınız problemleri ve hedeflerinizi gözden geçirecek ve analiz edecek olan bu ekip bir nevi yol boyunca sizin yanınızda olacak. Bu yolda web sitenizin performansının nasıl artığını görebilecek ve türlü fırsatları yakalayabilmek ya da talepleri karşılayabilmek için çeşitli desteklere sahip olacaksınız.

Pazarlama stratejilerimiz ve çabalarımız, başarınızı istikrarlı bir şekilde büyütecektir. Birlikte çalışalım ve fırsatlardan en iyi şekilde yararlanalım.