Şartlar ve koşullar

Kullanım Koşulları

Bu web sitesine erişerek, bu Hüküm ve koşullara (“şartlar”) bağlı kalmayı kabul etmiş olursunuz, lütfen bunları dikkatlice okuyun. Bu şartlara bağlı kalmayı kabul etmiyorsanız, bu web sitesine erişmemeli veya görüntülememelisiniz.

Bu web sitesinde yer alan bilgiler yalnızca genel bilgilendirme amaçlıdır. NEO, bu web sitesindeki bilgilerin eklendiği sırada doğru olmasını sağlamak için tüm makul çabayı göstermiştir, ancak NEO’nun özür dilediği yanlışlıklar ve ara sıra hatalar da olabilir.

NEO, herhangi bir web sitesine hiper metin bağlantıları veya bu web sitesinden doğrudan veya dolaylı olarak kullanılan diğer öğeler dahil olmak üzere, bu web sitesi aracılığıyla sağlanan bilgiler hakkında hiçbir beyanda bulunmaz veya garanti vermez. NEO, bu web sitesindeki herhangi bir yanlışlık veya eksiklikten dolayı hiçbir sorumluluk kabul etmez ve NEO’nun web sitelerinde yer alan bilgilere dayalı olarak verilecek herhangi bir karar, tamamen ziyaretçinin sorumluluğundadır.
Bu web sitesinde yer alan bilgi ve görseller © Copyright NEO plc’ye aittir. Bu web sitesini görüntülemeniz sırasında gerekli tesadüfi eylemler olarak bu web sitesinin kopyalarını çıkarmanıza izin veriyoruz; ve sitenin özel amaçlar için makul olduğu ölçüde kişisel kullanımınız için bir çıktı alabilirsiniz. Yazılı iznimiz olmadan bu siteyi çerçeveleyemez veya ana sayfadan başka bir sayfaya bağlantı veremezsiniz. Lütfen unutmayın: NEO’nun Yıllık ve Ara Raporlarında ve Kurumsal Sorumluluk Raporlarında kullanılan çizimler katı telif hakkı düzenlemelerine tabidir ve bu nedenle hiçbir şekilde kopyalanmamalı veya çoğaltılmamalıdır.

Bu web sitesini herhangi bir yasa dışı amaç için kullanmayacaksınız ve özellikle, Müstehcen Yayınlar Yasası anlamında karalayıcı veya müstehcen olan veya küfürlü, uygunsuz veya uygunsuz herhangi bir gönderi göndermeyeceğinizi, kullanmayacağınızı, kopyalamayacağınızı, postalamayacağınızı veya bunlara izin vermeyeceğinizi kabul edeceksiniz. herhangi bir kişinin mahremiyetinin ihlali. Bu web sitesinin çalışmasına veya bu web sitesinin diğer ziyaretçiler tarafından kullanılmasına engel olabilecek herhangi bir istenmeyen promosyon veya reklam materyali, spam veya benzeri materyal veya toplu mesajlar göndermemeyi kabul etmektesiniz.

NEO, herhangi bir zamanda ve herhangi bir bildirimde bulunmaksızın bu web sitesinin tamamını veya herhangi bir bölümünü geliştirme, değiştirme, değiştirme, askıya alma veya kalıcı olarak sonlandırma ve bu siteye erişimi kısıtlama veya yasaklama hakkını saklı tutar.
Bu web sitesini kötüye kullanmanız veya bu koşulları ihlal etmeniz nedeniyle NEO’nun maruz kaldığı veya MEO’ya karşı hükmedilen her türlü masraf, talep, kayıp ve zarara (yasal ücretler dahil) karşı WPP’yi tazmin etmeyi kabul etmektesiniz.
Bu şartları veya NEO’nin Gizlilik Politikasını ihlal etmeniz durumunda NEO, kendi tercihine bağlı olarak, bu web sitesine erişiminizi askıya alabilir veya engelleyebilir ve size daha fazla erişim sağlamayı reddedebilir.
Bu web sitesi size ücretsiz olarak sunulmaktadır ve ne NEO ne de herhangi bir yan kuruluşu veya bağlı şirketi size karşı herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir (ihmalinden veya dolandırıcılıktan kaynaklanan kişisel yaralanma veya ölüm veya yasaların gerektirdiği durumlar hariç) sözleşmede, haksız fiilde (ihmal dahil) veya başka bir şekilde, bu web sitesi ile bağlantılı olarak bunlardan kaynaklanan. NEO, bu web sitesinden doğrudan veya dolaylı olarak elde edilen herhangi bir bilginin kullanılması yoluyla herhangi bir nedenle ortaya çıkan doğrudan, özel, dolaylı veya sonuç olarak ortaya çıkan herhangi bir zarar veya diğer her türlü zarar için hiçbir sorumluluk kabul etmez. Tek çareniz bu web sitesini kullanmayı bırakmaktır.
Bu şartlar NEO tarafından zaman zaman değiştirilebilir.
Bu web sitesini ve siteden indirilenleri kullanımınız ve bu hüküm ve koşulların işleyişi Türkiye yasalarına göre yönetilecektir. Bu web sitesini kullanmanızdan kaynaklanan herhangi bir anlaşmazlıkta İngiliz mahkemeleri münhasır yargı yetkisine sahip olacaktır.
Bu hüküm ve koşullarda yer alan koşulların herhangi bir kısmının veya herhangi bir bölümünün herhangi bir yetkili makam tarafından geçersiz, yasa dışı veya herhangi bir ölçüde uygulanamaz olarak belirlenmesi durumunda, söz konusu şart, o ölçüde kalan şartlardan ayrılacak ve devam edecektir. yasaların izin verdiği azami ölçüde geçerli ve uygulanabilir olacaktır.

Finansal hizmetler

Bu web sitesi aracılığıyla sağlanan belirli beyanlar, bu terim 1995 tarihli Amerika Birleşik Devletleri Özel Menkul Kıymetler Dava Reformu Yasası’nda tanımlandığı için ileriye dönük beyanlar olabilir. Bu tür ileriye dönük beyanlar, fiili sonuçların ifade edilenlerden maddi olarak farklı olmasına neden olabilecek riskler ve belirsizlikler içerir veya bu tür açıklamalarla ima edilir.

Gizlilik Politikası

NEO, bu web sitesinin ziyaretçilerinin ve kullanıcılarının gizliliğine saygı duyar ve yalnızca bu web sitesinde gönüllü olarak bize gönderildiğinde adınız veya e-posta adresiniz gibi kişisel olarak tanımlanabilir verileri toplayacaktır. Lütfen Gizlilik Politikamızı tam olarak okuyun.

“NEO”, “biz”, “bize”