SEO Paketleri

Büyüme Odaklı SEO Planları

SEO, herhangi bir dijital pazarlama planının temelidir. Güven oluşturur, etki alanı otoritesi oluşturur ve başarılı dijital pazarlama stratejileri için zemin hazırlar.

masaüstü telefon ikon

masaüstü telefon ikon

Rakiplerinize İş Kaybetmeyin…

Web Sitenizin Performansını Ölçün

Bizi Arayın

veya

Bizimle İletişime Geçin

Büyüme Odaklı SEO Planları

SEO, herhangi bir dijital pazarlama planının temelidir. Güven oluşturur, etki alanı otoritesi oluşturur ve başarılı dijital pazarlama stratejileri için zemin hazırlar. Ancak SEO bir süreçtir, acil bir çözüm değil. Sonuç veren uygun bir SEO stratejisi oluşturmak ve yürütmek zaman alır. Değer sağlamak, güven oluşturmak ve etki alanı yetkisi oluşturmak, arama motoru sıralamalarınızı artırırken temel bileşenlerdir. Uygun fiyatlı SEO paketlerimizle işinizi doğru yolda başlatın.

SEO Paketleri

Esnek SEO paketlerimiz, hedef müşterilerinizi çekmek için sayısız yol sunar. Çeşitli Arama Motoru Optimizasyonu çözümlerinin yanı sıra büyüme ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış özel SEO planları sunuyoruz. Aşağıdaki paketlerimizi keşfedin ve arama motoru optimizasyonu ile işinizi büyütmenize nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenin.

SEO Junior

1399AY
 • SEO büyümesi için esnek, düşük riskli bir çözüm – küçük işletmeler ve yeni başlayanlar için mükemmel

SEO Senior

1799AY
 • Modern, son teknoloji optimizasyon stratejileri – üstelik makul bir fiyata yürütülür

SEO Manager

1999AY
 • SEO’ya gelişmiş, geniş kapsamlı ve baskın bir yaklaşıma hazır şirketler için

E-Ticaret SEO

3600AY
 • Gelişmiş SEO stratejileri ile satışlarınızı katlayın, zirveye oynayın.

Hangi SEO Çözümü size uygun?

Arama motoru optimizasyonu yoluyla işinizi büyütmek için ne gerektiğini biliyoruz. Bu nedenle, dijital pazarlamayı ilk kez deniyorsanız veya yerleşik web sitenizin performansını artırmak istiyorsanız, uzmanlarımız işinizi hızlandırmak için ihtiyaç duyduğunuz araçları, deneyimi ve bilgiyi sağlayabilir.

Yerel SEO ikon

Yerel SEO

Arama sonuçlarını domine etmek mi istiyorsunuz? Sizin bir yerel SEO planına ihtiyacınız var.

 • Yerel Arama Optimizasyonu
 • Google My Business
 • İtibar Yönetimi
 • Yerelleştirilmiş İçerik
İncelemeye devam et
seo-planlari

E-ticaret SEO

Optimize edilmiş e-Ticaret ile web sitenizde tıklama alın, dönüşümleri ve satışları artırın.

 • Ürün Optimizasyonu
 • Site Mimarisi
 • Gelişmiş e-ticaret Analitiği
 • Marka Bilinirliği
İncelemeye devam et
seo-planlari

Teknik SEO

Teknik SEO, işletmelere pazarlama başarısını raporlamak ve ölçeklendirmek için gereken temeli sağlar.

 • Backlink Analizi
 • Web Sitesi Taşıma İşlemleri
 • Şema İşaretlemesi
 • Görsel Optimizasyon
İncelemeye devam et
SEO Analizi ikon

SEO Analizi

Tüm SEO hizmetlerimiz temel bir analiz paketine sahiptir. Biraz daha fazlası için hazırsanız, keşfedin!

 • Google Analytics
 • Google Tag Manager
 • Kullanıcı Davranışı Verileri
 • Raporlama ve Öngörüler
İncelemeye devam et

SEO Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

SEO planlarında anahtar kelime doldurma ve geri bağlantı satın alma gibi siyah şapka uygulamalarından kullanıcı deneyimi ve içerik kalitesine vurguya dönüştüğünü gördük. Sektördeki bu kadar önemli bir değişiklikle, muhtemelen mevcut taktiklerinizle ilgili sorularınız ve endişeleriniz var ve biz de size yardım etmek için buradayız. Müşterilerin SEO stratejileriyle ilgili bize sorduğu yaygın sorulardan sadece birkaçı:

SSS neo ikonBelirli bir anahtar kelime için Google’ın birinci sayfasına nasıl çıkarım?

İlk sayfada sıralamanın sihirli bir formülü yoktur, ancak Google, alakalı anahtar kelimeler etrafında geliştirilmiş kaliteli içeriğe sahip web sitelerini büyük ölçüde tercih eder. İçeriğinize mümkün olduğunca çok anahtar kelime yerleştirmek sıralamanıza zarar verir.

SSS neo ikonWeb siteme çok sayıda bağlantım var. Neden sıralamada iyi değilim?

Google, geri bağlantılarınızın sayısını değil kalitesini dikkate alır. İş yapmak için bilgili ve güvenilir bir şirket olduğunuzu belirtmek için sektörünüzdeki yetkili web sitelerinden bağlantılar almalısınız.

SSS neo ikonSıralamam iyi, peki neden sitemden iş alamıyorum?

Burada dikkate alınması gereken birkaç faktör var. Her web sitesinin belirli ihtiyaçları vardır ve ziyaretçileri müşterilere dönüştürmek zor olabilir. Sitenizin dönüşüm kısıtlamalarını teşhis etmek için bir web sitesi denetimi ve kullanıcı deneyimi incelemesi ile başlamak en iyisidir.

SSS neo ikonSEO ile sonuçları görmeye başlamak ne kadar sürer?

Sıralamaların ne zaman iyileştiğini görmeye başlayacağınız için belirlenmiş bir zaman çizelgesi yok. Bazı işletmeler birkaç ay içinde ilerleme görüyor, ancak birçoğunun bir Google cezasından kurtulmak veya içeriklerini ve geri bağlantılarını temizlemek için bir yıl veya daha fazla zamana ihtiyacı var.

SSS neo ikonWeb siteme yerel bir kitleye nasıl ulaşır ve onları çekerim?

Daha önce Google My Business olan bir Google İşletme Profili hesabı oluşturarak ve yerel giriş web sitelerinde (örneğin Yelp, TripAdvisor, vb.) bir varlık oluşturarak, coğrafi tabanlı bir arama yaptıklarında kullanıcılara konumunuz ve iletişim bilgileriniz sunulacaktır. .

SSS neo ikonSıralamalarım düştü.  Ne oldu?

Arama sıralamaları her zaman değişir, ancak önemli bir düşüş gördüyseniz, bunun nedeni belirli arama terimleri altındaki artan rekabet, Google cezaları, kötü mobil kullanıcı deneyimi, kötü geri bağlantılar veya düşük kaliteli içerik olabilir.