Logo
Bize Ulaşın
301 Redirect (301 Yönlendirme)2021-10-11T14:36:49+03:00

301 Redirect (301 Yönlendirme)

301 Yönlendirme nedir? – Tanım

301 yönlendirmesi, bir URL’den diğerine kalıcı bir yönlendirmedir. Bu, sunucunun kullanıcıları ve arama motorlarını otomatik olarak yeni, geçerli bir URL adresine aktardığı anlamına gelir. 301 yönlendirmesi yararlıdır, ör. Web sitenizdeki sayfalardan birini kaldırmayı planlıyorsanız ve 404 hatasının oluşmasını istemiyorsanız.

301-redirect-sozluk-seo-sem

301 Yönlendirmesi Nasıl Kurulur?

Bunu yapmanın birkaç yolu var. En popüler yöntemlerden biri, .htaccess dosyasını kullanarak bir yönlendirme oluşturmaktır. Web siteniz WordPress üzerine kuruluysa, hazır ve/veya özel eklentileri kullanabilirsiniz.

Dijital Kaynaklar

Burada SEO, SEM, çevrimiçi pazarlama ve dijital reklamcılık için faydalı ve değerli içeriğimize tamamen ÜCRETSİZ erişebilirsiniz! İçerikler arasında en son çevrimiçi pazarlama trendleri hakkında makal”eler, kurslar ve web seminerleri ve kendi dijital stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi araçlar bulacaksınız.

Services Neo, SEO & SEM Sözlüğü, daha fazlasını bilmek isteyenler için oluşturuldu. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, sürekli olarak güncellediğimiz ve yeni sorunlarla takviye ettiğimiz bir SEO/SEM terimleri ile karşınızdayız.

Services Neo

Services Neo, arama motorlarından ve ücretli reklamlardan (SEO / SEM) web sitesi trafiği oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi pazarlama ajansıdır. Müşterilerimizin %80’inden fazlası hızla büyüyen e-ticaret endüstrisindendir.