Logo
Bize Ulaşın
404 Error (404 Hatası)2021-10-11T14:35:28+03:00

404 Error (404 Hatası)

404 Hatası nedir? – Tanım

404 hatası (ayrıca 404, 404 Bulunamadı veya HTTP 404 olarak da bilinir), sunucunun istenen kaynağı (web sayfası) bulamadığını bildiren bir HTTP yanıt hata kodudur. 404 hata mesajı, web tarayıcısının sunucuya bağlanabileceğini, ancak girilen URL’ye göre kaynağı bulamadığını belirtir. Bu hata çoğunlukla, sayfa silindiği için artık mevcut olmadığında veya kullanıcı URL’yi yanlış yazdığında ortaya çıkar.

404 hatası, kullanıcının sunucuya bağlanamadığını belirten “sunucu bulunamadı” hatası ile karıştırılmamalıdır.

404-error-sozluk-seo-sem

Dijital Kaynaklar

Burada SEO, SEM, çevrimiçi pazarlama ve dijital reklamcılık için faydalı ve değerli içeriğimize tamamen ÜCRETSİZ erişebilirsiniz! İçerikler arasında en son çevrimiçi pazarlama trendleri hakkında makal”eler, kurslar ve web seminerleri ve kendi dijital stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi araçlar bulacaksınız.

Services Neo, SEO & SEM Sözlüğü, daha fazlasını bilmek isteyenler için oluşturuldu. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, sürekli olarak güncellediğimiz ve yeni sorunlarla takviye ettiğimiz bir SEO/SEM terimleri ile karşınızdayız.

Services Neo

Services Neo, arama motorlarından ve ücretli reklamlardan (SEO / SEM) web sitesi trafiği oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi pazarlama ajansıdır. Müşterilerimizin %80’inden fazlası hızla büyüyen e-ticaret endüstrisindendir.