Logo
Bize Ulaşın
Above the Fold – ATF (Katlamanın Üstü)2021-10-08T12:55:07+03:00

Above the Fold – ATF (Katlamanın Üstü)

Above The Fold  –  Katlamanın Üstü nedir? – Tanım

Fold’un üstünde, aşağı kaydırmak zorunda kalmadan bir web sitesi yüklendiğinde gördüğümüz site alanı bulunur. Kaydırdıktan sonra gördüğümüz içeriğe Katlamanın Altında (BTF) denir.

Bu terim özellikle web tasarımı, çevrimiçi reklamcılık ve e-posta pazarlamasında önemlidir. Katlama çizgisinin üzerine hangi bilgileri yerleştireceğiniz, kullanıcının siteyle etkileşime girip girmeyeceğini, e-postayı sonuna kadar okuyup okumayacağını veya banner reklama tıklayıp tıklamayacağını belirleyecektir.

Above The Fold alanında iletmek istediğiniz bilgiler kullanıcı ile alakalı olmalı, açık ve çekici bir şekilde sunulmalıdır. Bu alana, kullanıcıyı istenen eylemi yapmaya teşvik edecek bir CTA veya başka bir alt sayfaya geçişi kolaylaştıracak bağlantılar yerleştirmeye değer.

ATF – SEO

Hem kullanıcılar hem de Google için ekranın üst kısmındaki içerik en önemlisidir. Anahtar kelime öbeğiniz, sezgisel menünüz ve logonuzla birlikte H1 başlığını her zaman yerleştirmeniz gereken yer burasıdır.

Dijital Kaynaklar

Burada SEO, SEM, çevrimiçi pazarlama ve dijital reklamcılık için faydalı ve değerli içeriğimize tamamen ÜCRETSİZ erişebilirsiniz! İçerikler arasında en son çevrimiçi pazarlama trendleri hakkında makal”eler, kurslar ve web seminerleri ve kendi dijital stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi araçlar bulacaksınız.

Services Neo, SEO & SEM Sözlüğü, daha fazlasını bilmek isteyenler için oluşturuldu. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, sürekli olarak güncellediğimiz ve yeni sorunlarla takviye ettiğimiz bir SEO/SEM terimleri ile karşınızdayız.

Services Neo

Services Neo, arama motorlarından ve ücretli reklamlardan (SEO / SEM) web sitesi trafiği oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi pazarlama ajansıdır. Müşterilerimizin %80’inden fazlası hızla büyüyen e-ticaret endüstrisindendir.