Logo
Bize Ulaşın
AdSense2021-10-16T16:18:31+03:00

AdSense

AdSense nedir? – Tanım

AdSense, web sitenizde herhangi bir biçimde (metin, resim ve video) reklam görüntülemenize olanak tanıyan ücretsiz bir reklamcılık hizmetidir. Reklamlar doğrulanır, bu da yüksek kalitelerini ve web sitenizin konusuyla alakalarını sağlar. Google’ın sunduğu çözüm, blogları ve web sitelerini yöneten herkes tarafından kullanılabilir. AdSense, görüntülenen reklamların esnek yönetimine olanak tanır: İhtiyaçlarınızı karşılayanları veya sitenizdeki içeriğe karşılık gelenleri seçin. Ayrıca nerede görüntüleneceklerini de belirleyebilirsiniz.

AdSense’in Avantajları ve Dezavantajları

Ana avantaj, sitede uygulama kolaylığıdır. Google AdSense, hizmete hızlı erişim için basit araçlar sağlar. Reklamlar kolayca ölçeklenebilir ve belirli bir web sitesine göre uyarlanabilir. Adsense en popüler ve karlı reklam hizmetlerinden biridir. Programın ana dezavantajı, düşük trafiğe sahip web siteleri için düşük gelirdir.

Dijital Kaynaklar

Burada SEO, SEM, çevrimiçi pazarlama ve dijital reklamcılık için faydalı ve değerli içeriğimize tamamen ÜCRETSİZ erişebilirsiniz! İçerikler arasında en son çevrimiçi pazarlama trendleri hakkında makal”eler, kurslar ve web seminerleri ve kendi dijital stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi araçlar bulacaksınız.

Services Neo, SEO & SEM Sözlüğü, daha fazlasını bilmek isteyenler için oluşturuldu. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, sürekli olarak güncellediğimiz ve yeni sorunlarla takviye ettiğimiz bir SEO/SEM terimleri ile karşınızdayız.

Services Neo

Services Neo, arama motorlarından ve ücretli reklamlardan (SEO / SEM) web sitesi trafiği oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi pazarlama ajansıdır. Müşterilerimizin %80’inden fazlası hızla büyüyen e-ticaret endüstrisindendir.