Logo
Bize Ulaşın
Ahrefs2021-10-16T16:17:48+03:00

Ahrefs

Ahrefs nedir? – Tanım

Ahrefs, SEO ve Dijital Pazarlama endüstrisi tarafından kullanılan araçlardan biridir. Aracın amacı, profil analizini birbirine bağlamaktır. Ahrefs yardımıyla, geri bağlantılar hakkında tüm hayati bilgileri toplayabilir ve aynı zamanda web sitesi parametrelerini ve bağlantıların kalitesini ölçebilirsiniz.

Ahrefs’in temel işlevleri nelerdir?

Ahrefs’in özel bir Site Gezgini bölümü, kullanıcıların, rakiplerin görüntülendiği anahtar kelimeleri izleyerek organik trafiği keşfetmesine olanak tanır. Ayrıca Ahrefs’in yardımıyla, belirli bir sektördeki sitelere hangi web sitelerinin bağlantı verdiğini kontrol edebilirsiniz. Puan ölçeğinde ifade edilen DR veya URL Derecelendirme göstergeleri, Google sıralama faktörlerinden biri olan URL ve alan bağlantı profilinin kontrol edilmesini sağlar.

Dijital Kaynaklar

Burada SEO, SEM, çevrimiçi pazarlama ve dijital reklamcılık için faydalı ve değerli içeriğimize tamamen ÜCRETSİZ erişebilirsiniz! İçerikler arasında en son çevrimiçi pazarlama trendleri hakkında makal”eler, kurslar ve web seminerleri ve kendi dijital stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi araçlar bulacaksınız.

Services Neo, SEO & SEM Sözlüğü, daha fazlasını bilmek isteyenler için oluşturuldu. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, sürekli olarak güncellediğimiz ve yeni sorunlarla takviye ettiğimiz bir SEO/SEM terimleri ile karşınızdayız.

Services Neo

Services Neo, arama motorlarından ve ücretli reklamlardan (SEO / SEM) web sitesi trafiği oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi pazarlama ajansıdır. Müşterilerimizin %80’inden fazlası hızla büyüyen e-ticaret endüstrisindendir.