Logo
Bize Ulaşın
Backlink2021-10-16T16:14:41+03:00

Backlink

Backlink nedir? – Tanım

Backlink(veya gelen bağlantı), başka bir web sitesine yerleştirilmiş, web sitemize yönlendiren dofollow veya nofollow özniteliğine sahip bir bağlantıdır. Bu bağlantıların kalitesi ve yüksek parametreleri, web sitesinin güven, yetki ve bireysel anahtar kelime konumlarının büyümesi gibi parametrelerinde artışa neden olabilir. Gelen bağlantılar, yüksek maddi kalite ile ayırt edilmeli, doğal ve okuyucu dostu olmalıdır.

backlink sozluk seo sem

Geri bağlantıların kalitesi nasıl kontrol edilir?

Onların benzersizliği ve kesinliği nicelikten daha önemlidir. Yapay olarak oluşturulmuş bir geri bağlantı, Google’ın ceza uygulamasına neden olabilir. Google Arama Konsolu, Ahrefs, Majestic veya SEMrush gibi araçlar, hangi bağlantıların belirli bir sayfaya yönlendirdiğini ve değerlerinin ne olduğunu kontrol etmenize yardımcı olacaktır.

Dijital Kaynaklar

Burada SEO, SEM, çevrimiçi pazarlama ve dijital reklamcılık için faydalı ve değerli içeriğimize tamamen ÜCRETSİZ erişebilirsiniz! İçerikler arasında en son çevrimiçi pazarlama trendleri hakkında makal”eler, kurslar ve web seminerleri ve kendi dijital stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi araçlar bulacaksınız.

Services Neo, SEO & SEM Sözlüğü, daha fazlasını bilmek isteyenler için oluşturuldu. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, sürekli olarak güncellediğimiz ve yeni sorunlarla takviye ettiğimiz bir SEO/SEM terimleri ile karşınızdayız.

Services Neo

Services Neo, arama motorlarından ve ücretli reklamlardan (SEO / SEM) web sitesi trafiği oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi pazarlama ajansıdır. Müşterilerimizin %80’inden fazlası hızla büyüyen e-ticaret endüstrisindendir.