Logo
Bize Ulaşın
Bing Ads2021-10-22T11:07:38+03:00

Bing Ads

Bing Ads nedir? – Tanım

Microsoft’a ait Bing arama motorunda PPC kampanyalarının yürütülmesini sağlayan bir sistemdir. Basitçe söylemek gerekirse, sadece başka bir arama motoru için Google Ads’e eşdeğerdir. Sistem, kampanyaları daha iyi optimize etmek için yapay zeka kullanır.

bing-ads-sozluk-seo-sem

Bing Ads bize ne sunuyor? 

Bing Ads, arama ağı kampanyaları (metin ve dinamik reklamlar), yeniden pazarlama, bazı ülkeler için ürün kampanyaları ve mobil uygulamaları tanıtan kampanyalar yayınlayabilir. Ayrıca Microsoft Kitle Reklamlarında yerel reklam oluşturma olanağı sunar. Kampanyalarda yer hedeflemeyi, bağlantıları, resimleri, uygulamaları, incelemeleri ve telefon uzantılarını kullanabilirsiniz. Buna karşılık, ortak ağı Bing, Yahoo ve AOL’yi içerir.

Ayrıca, Bing Ads, Google’dan daha az popüler olduğundan ve dolayısıyla daha az rekabetçi olduğundan, tıklama başına daha düşük maliyet ve daha yüksek dönüşüm oranları elde eder. Sistem ayrıca, kampanyaların Google Ads panelinden kopyalanmasını da sağlar.

Sistem Sınırlamaları

  • ürün reklamları, Google Ads’den çok daha az sayıda ülkeyi hedef alır,
  • resim reklamları kullanmak da mümkün değildir,
  • reklam ağı Amerika Birleşik Devletleri’nde mevcuttur ve çok daha az siteyi kapsar.

Dijital Kaynaklar

Burada SEO, SEM, çevrimiçi pazarlama ve dijital reklamcılık için faydalı ve değerli içeriğimize tamamen ÜCRETSİZ erişebilirsiniz! İçerikler arasında en son çevrimiçi pazarlama trendleri hakkında makal”eler, kurslar ve web seminerleri ve kendi dijital stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi araçlar bulacaksınız.

Services Neo, SEO & SEM Sözlüğü, daha fazlasını bilmek isteyenler için oluşturuldu. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, sürekli olarak güncellediğimiz ve yeni sorunlarla takviye ettiğimiz bir SEO/SEM terimleri ile karşınızdayız.

Services Neo

Services Neo, arama motorlarından ve ücretli reklamlardan (SEO / SEM) web sitesi trafiği oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi pazarlama ajansıdır. Müşterilerimizin %80’inden fazlası hızla büyüyen e-ticaret endüstrisindendir.