Logo
Bize Ulaşın
Bing2021-10-22T11:07:25+03:00

Bing

Bing nedir? – Tanım

Bing, Microsoft tarafından 2009 yılında piyasaya sürülen bir arama motorudur. Daha önce, 2005’ten beri MSN Search adı altında çalışıyordu ve 2006’da Windows Live Search olarak değiştirildi. Bing arama motoru dünya çapında çalışır, ancak Çin ve Hindistan gibi bazı ülkelerdeki mevzuat nedeniyle bazı sorgularda yerel kısıtlamalar vardır. Arama motoru popülerlik kazanmakla birlikte Bing, uzun yıllardır hizmetlerini geliştirmek ve Google ile rekabet etmek için Yahoo ile işbirliği yapmaktadır.

bing-sozluk-seo-sem

Bing Arama Motoru Nasıl Çalışır? 

Arama motorunun arayüzü sezgisel ve kullanıcı dostudur, orta kısımda bir arama çubuğu bulunmaktadır. Yukarıda resimler, videolar, haberler veya haritalar gibi çeşitli içerik türlerini aramak için bağlantılar vardır. Canlı hizmete kaydolduktan sonra Bing ayrıca araçlara hızlı erişim sağlar. Office Online veya Outlook’a erişimi vardır. Bing arama motoru minimalist bir tasarıma sahiptir ve arka planda her gün farklı bir grafik belirir. Ayrıca Bing, mobil cihazlara da uyarlanmıştır.

Dijital Kaynaklar

Burada SEO, SEM, çevrimiçi pazarlama ve dijital reklamcılık için faydalı ve değerli içeriğimize tamamen ÜCRETSİZ erişebilirsiniz! İçerikler arasında en son çevrimiçi pazarlama trendleri hakkında makal”eler, kurslar ve web seminerleri ve kendi dijital stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi araçlar bulacaksınız.

Services Neo, SEO & SEM Sözlüğü, daha fazlasını bilmek isteyenler için oluşturuldu. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, sürekli olarak güncellediğimiz ve yeni sorunlarla takviye ettiğimiz bir SEO/SEM terimleri ile karşınızdayız.

Services Neo

Services Neo, arama motorlarından ve ücretli reklamlardan (SEO / SEM) web sitesi trafiği oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi pazarlama ajansıdır. Müşterilerimizin %80’inden fazlası hızla büyüyen e-ticaret endüstrisindendir.