Logo
Bize Ulaşın
Bold Tag2021-10-22T11:07:53+03:00

Bold Tag

Bold Tag nedir? – Tanım

Kalın etiket (<b>), metin biçimlendirmesini sağlayan HTML öğesidir. Bu etiket, belirtilen içeriğe herhangi bir ek önem vermeden belirli bir sayfadaki kalın metni tanımlar ( <strong> etiketinin aksine). Kalın etiket esas olarak belirli bir içeriği görsel olarak vurgulamak için kullanılır, ancak Google tarayıcıları tarafından göz ardı edilir.

Pratikte Bold Tag? 

İçerik oluştururken net ve okunaklı olmasını isteriz. Bu, özellikle uzun biçimli içerik söz konusu olduğunda önemlidir, örn. Kullanıcıların belirli anahtar kelimelere veya ürün adlarına özellikle dikkat etmelerini istediğimiz blog makaleleri. İçeriğe <b> etiketi ekleyerek, metninizin doğru biçimlendirildiğinden ve kullanıcılar için anlaşılır olduğundan emin olabilirsiniz.

Bold Tag Neden Kullanılmalı?

bold-tag-sozluk-seo-sem

Dijital Kaynaklar

Burada SEO, SEM, çevrimiçi pazarlama ve dijital reklamcılık için faydalı ve değerli içeriğimize tamamen ÜCRETSİZ erişebilirsiniz! İçerikler arasında en son çevrimiçi pazarlama trendleri hakkında makal”eler, kurslar ve web seminerleri ve kendi dijital stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi araçlar bulacaksınız.

Services Neo, SEO & SEM Sözlüğü, daha fazlasını bilmek isteyenler için oluşturuldu. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, sürekli olarak güncellediğimiz ve yeni sorunlarla takviye ettiğimiz bir SEO/SEM terimleri ile karşınızdayız.

Services Neo

Services Neo, arama motorlarından ve ücretli reklamlardan (SEO / SEM) web sitesi trafiği oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi pazarlama ajansıdır. Müşterilerimizin %80’inden fazlası hızla büyüyen e-ticaret endüstrisindendir.