Logo
Bize Ulaşın
Bookmarking Sites2021-10-22T11:08:08+03:00

Bookmarking (Yer imi Siteleri)

Bookmarking (yer imi sitesi) nedir? – Tanım

Yer İşareti Oluşturma Web siteleri (sosyal yer imi olarak da adlandırılır), kullanıcıların web sitelerine veya ilginç makalelere bağlantı kaydetmelerine ve başkalarıyla paylaşmalarına olanak tanır. Bu, bizim için önemli olan bağlantıları depolamak ve düzenlemek için iyi bir çözümdür. Yer imleri çoğunlukla etiketlenir, bu da sonraki kullanıcıların onları konuya göre aramasına olanak tanır.

bookmarking-sites-sozluk-seo-sem

Bookmarketing siteler ve SEO 

Yer İşareti Siteleri, en iyi geri bağlantı kaynaklarından biri olabilir. En popüler olanlar şunlardır:

Dijital Kaynaklar

Burada SEO, SEM, çevrimiçi pazarlama ve dijital reklamcılık için faydalı ve değerli içeriğimize tamamen ÜCRETSİZ erişebilirsiniz! İçerikler arasında en son çevrimiçi pazarlama trendleri hakkında makal”eler, kurslar ve web seminerleri ve kendi dijital stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi araçlar bulacaksınız.

Services Neo, SEO & SEM Sözlüğü, daha fazlasını bilmek isteyenler için oluşturuldu. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, sürekli olarak güncellediğimiz ve yeni sorunlarla takviye ettiğimiz bir SEO/SEM terimleri ile karşınızdayız.

Services Neo

Services Neo, arama motorlarından ve ücretli reklamlardan (SEO / SEM) web sitesi trafiği oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi pazarlama ajansıdır. Müşterilerimizin %80’inden fazlası hızla büyüyen e-ticaret endüstrisindendir.