Logo
Bize Ulaşın
CDN2021-10-22T11:09:25+03:00

CDN (Content Delivery Network)

CDN (İçerik Dağıtım Ağı) Nedir? – Tanım

CDN (İçerik Dağıtım Ağı), İnternet içeriğinin hızlı aktarımını sağlamak için tasarlanıp dağıtılmış bir ağdır.

Web siteleri için Content Delivery Network, sunucular ve kullanıcılar arasındaki mesafeyi azaltarak site hızını artırmanın en kolay çözümlerinden biridir. Dahası, güvenliği artırır ve web sitelerini DDoS saldırılarından korur.

Başlıca CDN Sağlayıcıları

Dijital Kaynaklar

Burada SEO, SEM, çevrimiçi pazarlama ve dijital reklamcılık için faydalı ve değerli içeriğimize tamamen ÜCRETSİZ erişebilirsiniz! İçerikler arasında en son çevrimiçi pazarlama trendleri hakkında makal”eler, kurslar ve web seminerleri ve kendi dijital stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi araçlar bulacaksınız.

Services Neo, SEO & SEM Sözlüğü, daha fazlasını bilmek isteyenler için oluşturuldu. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, sürekli olarak güncellediğimiz ve yeni sorunlarla takviye ettiğimiz bir SEO/SEM terimleri ile karşınızdayız.

Services Neo

Services Neo, arama motorlarından ve ücretli reklamlardan (SEO / SEM) web sitesi trafiği oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi pazarlama ajansıdır. Müşterilerimizin %80’inden fazlası hızla büyüyen e-ticaret endüstrisindendir.