Logo
Bize Ulaşın
Cloaking2021-10-22T11:10:19+03:00

Cloaking (Gizleme)

Cloaking (Gizleme) Nedir? – Tanım

Cloaking, Google tarayıcılarına, kullanıcılara yönelik olandan farklı içerik sunmaktan oluşan bir web sitesi optimizasyon yöntemidir. Bu, siyah şapka SEO uygulamalarından biridir, yani Google tarafından yasaklanmıştır. Bir Google cezası ile sonuçlanabilir ve arama sonuçlarından çıkarılabilir.

cloaking-sozluk-seo-sem

Hangi Siteler Gizleme Kullanıyor?

Bu tür bir uygulama genellikle cinsel içerik yayınlayan siteler tarafından kullanılır. Google tarayıcıları işlemden sonra yetişkinlere yönelik içerikleri görmez ve bu da web sitesini arama sonuçlarında daha görünür hale getirir.

Dijital Kaynaklar

Burada SEO, SEM, çevrimiçi pazarlama ve dijital reklamcılık için faydalı ve değerli içeriğimize tamamen ÜCRETSİZ erişebilirsiniz! İçerikler arasında en son çevrimiçi pazarlama trendleri hakkında makal”eler, kurslar ve web seminerleri ve kendi dijital stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi araçlar bulacaksınız.

Services Neo, SEO & SEM Sözlüğü, daha fazlasını bilmek isteyenler için oluşturuldu. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, sürekli olarak güncellediğimiz ve yeni sorunlarla takviye ettiğimiz bir SEO/SEM terimleri ile karşınızdayız.

Services Neo

Services Neo, arama motorlarından ve ücretli reklamlardan (SEO / SEM) web sitesi trafiği oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi pazarlama ajansıdır. Müşterilerimizin %80’inden fazlası hızla büyüyen e-ticaret endüstrisindendir.