Logo
Bize Ulaşın
CMS2021-10-22T11:10:30+03:00

CMS (Content Management System)

CMS (İçerikYönetim Sistemi) Nedir? – Tanım

CMS (İçerik Yönetim Sistemi), web içeriğini hızlı bir şekilde kontrol etmenizi ve değiştirmenizi sağlayan bir bilgisayar yazılımıdır. Sezgisel ve kullanımı kolay ara yüzü kullanarak CMS ile sitenin neredeyse tüm unsurlarını yönetebilirsiniz.

Programlama dillerinde uzmanlık olmadan sitelerini çalıştırmak isteyen herkes için mükemmel bir çözümdür. İçerik Yönetim Sistemi, örneğin, web sitesindeki içeriği bağımsız olarak eklemenize, değiştirmenize, düzenlemenize ve kaldırmanıza olanak tanır (bu yalnızca metin için değil, aynı zamanda grafikler, resimler, videolar ve diğer multimedya türleri için de geçerlidir).

En Yaygın İçerik Yönetim Sistemi Türleri Nelerdir?

Üç temel CMS türü vardır:

  • SaaS (Software as a service),
  • açık kaynak CMS,
  • kişiselleştirilmiş CMS.
cms-sozluk-seo-sem

Dijital Kaynaklar

Burada SEO, SEM, çevrimiçi pazarlama ve dijital reklamcılık için faydalı ve değerli içeriğimize tamamen ÜCRETSİZ erişebilirsiniz! İçerikler arasında en son çevrimiçi pazarlama trendleri hakkında makal”eler, kurslar ve web seminerleri ve kendi dijital stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi araçlar bulacaksınız.

Services Neo, SEO & SEM Sözlüğü, daha fazlasını bilmek isteyenler için oluşturuldu. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, sürekli olarak güncellediğimiz ve yeni sorunlarla takviye ettiğimiz bir SEO/SEM terimleri ile karşınızdayız.

Services Neo

Services Neo, arama motorlarından ve ücretli reklamlardan (SEO / SEM) web sitesi trafiği oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi pazarlama ajansıdır. Müşterilerimizin %80’inden fazlası hızla büyüyen e-ticaret endüstrisindendir.