Logo
Bize Ulaşın
CPE Etkileşim Başına Maliyet2021-10-22T11:11:53+03:00

CPE (Cost Per Engagement)

CPE (Etkileşim Başına Maliyet) Nedir? – Tanım

CPE (etkileşim başına maliyet), reklam verenlerin, yalnızca kullanıcılar belirli bir reklamla aktif olarak etkileşime girdiğinde ödeme yaptığı çevrimiçi reklam fiyatlandırma modellerinden biridir. Bu tür eylemler, örneğin iletişim bilgilerini göndermek için bir videoyu duraklatmanın roll-over etkisi olarak düşünülebilir.

cpe-ebm-sozluk-seo-sem

Bu faturalandırma modeli, reklam belirli kullanıcılara ulaşmayı hedeflediği için reklam bütçesini daha verimli kullanmanıza olanak tanır. CPE, öncelikle, büyük bir hacme ulaşabilen saygın uygulamalar veya oyunlar için tasarlanmıştır, örneğin; kayıt olmak

Dijital Kaynaklar

Burada SEO, SEM, çevrimiçi pazarlama ve dijital reklamcılık için faydalı ve değerli içeriğimize tamamen ÜCRETSİZ erişebilirsiniz! İçerikler arasında en son çevrimiçi pazarlama trendleri hakkında makal”eler, kurslar ve web seminerleri ve kendi dijital stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi araçlar bulacaksınız.

Services Neo, SEO & SEM Sözlüğü, daha fazlasını bilmek isteyenler için oluşturuldu. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, sürekli olarak güncellediğimiz ve yeni sorunlarla takviye ettiğimiz bir SEO/SEM terimleri ile karşınızdayız.

Services Neo

Services Neo, arama motorlarından ve ücretli reklamlardan (SEO / SEM) web sitesi trafiği oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi pazarlama ajansıdır. Müşterilerimizin %80’inden fazlası hızla büyüyen e-ticaret endüstrisindendir.