Logo
Bize Ulaşın
Deep Link2021-10-22T18:36:31+03:00

Deep Link (Derin Bağlantı)

Deep Link (Derin Bağlantı) Nedir? – Tanım

Deep link, bir web sitesindeki veya web uygulamasındaki içeriğin belirli bir bölümüne yönlendiren bir köprüdür. Başlangıçta, belirli bir sayfaya bir bağlantı gösterirdi. Şu anda bu terim, web kaynakları ile mobil uygulamaları birbirine bağlamak ve ayrıca push bildirimleri veya pazarlama e-postaları oluşturmak için kullanılan bağlantılar için kullanılmaktadır.

Backlink profili, en önemli Google sıralama faktörleri arasındadır. Böyle bir profilin güçlü yönlerinden biri, derin bağlantıların ana sayfaya yönlendiren bağlantılara oranıdır. Ana sayfaya çok fazla bağlantı kötü niyetli olarak kabul edilebilir.

Mobil Derin Bağlantı ile Pazarlama Otomasyonu

Şu anda, derin bağlantılar çoğunlukla mobil pazarlama otomasyonu ile bağlantılı olarak tartışılmaktadır. Daha gelişmiş bir biçimde, kullanıcılar hakkında veri toplayabilir ve onları kişiselleştirilmiş içeriğe yönlendirebilirler.

Mobil derin bağlantılar, kullanıcıları mobil uygulamalardaki belirli panellere, anında iletme bildirimlerine veya pazarlama e-postalarına göndermek için kullanılır. Örneğin, terk edilmiş bir sepete yol açabilirler.

Dijital Kaynaklar

Burada SEO, SEM, çevrimiçi pazarlama ve dijital reklamcılık için faydalı ve değerli içeriğimize tamamen ÜCRETSİZ erişebilirsiniz! İçerikler arasında en son çevrimiçi pazarlama trendleri hakkında makal”eler, kurslar ve web seminerleri ve kendi dijital stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi araçlar bulacaksınız.

Services Neo, SEO & SEM Sözlüğü, daha fazlasını bilmek isteyenler için oluşturuldu. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, sürekli olarak güncellediğimiz ve yeni sorunlarla takviye ettiğimiz bir SEO/SEM terimleri ile karşınızdayız.

Services Neo

Services Neo, arama motorlarından ve ücretli reklamlardan (SEO / SEM) web sitesi trafiği oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi pazarlama ajansıdır. Müşterilerimizin %80’inden fazlası hızla büyüyen e-ticaret endüstrisindendir.