Logo
Bize Ulaşın
Doorway Pages2021-10-22T11:14:38+03:00

Doorway Pages (Giriş Sayfaları)

Doorway Pages (Giriş Sayfaları) Nedir? – Tanım

Giriş sayfaları, öncelikle kullanıcıları farklı bir sayfaya gönderir, belirli anahtar kelimelerde (çoğunlukla yasak teknikler kullanılarak) üst sıralarda yer almak için oluşturulur. Bu siyah şapka SEO tekniklerinden biridir.

Giriş sayfaları aynı zamanda köprü sayfası, ağ geçidi sayfası, atlama sayfası, portal sayfası, giriş sayfası olarak da bilinir.

Doorway-pages-sozluk-seo-sem

Doorway Pages ve SEO?

Şu anda, arama motorları giriş sayfalarına karşı çok kısıtlayıcıdır ve onları çok hızlı bir şekilde tespit ederler. Google, web yöneticilerine yönelik kılavuzlarında bunları kesinlikle yasaklamıştır. Bu tür sayfalar tespit edilir edilmez yasaklanır ve dizinden ve sonuç olarak arama sonuçlarından çıkarılır.

Giriş Sayfası ile Açılış Sayfası Arasındaki Fark Nedir?

Yalnızca belirli bir anahtar kelime için arama sonuçlarında görünmek üzere bir giriş sayfası oluşturulur. Bunu bulan kullanıcılar, ilgilerini çeken bilgileri bulmak için ek bir işlem yapmalıdır (ör. bir bağlantıya tıklayın). Açılış sayfası dönüşüm için tasarlanmıştır, kullanıcılar bunu doğrudan bu sayfada yapar.

Dijital Kaynaklar

Burada SEO, SEM, çevrimiçi pazarlama ve dijital reklamcılık için faydalı ve değerli içeriğimize tamamen ÜCRETSİZ erişebilirsiniz! İçerikler arasında en son çevrimiçi pazarlama trendleri hakkında makal”eler, kurslar ve web seminerleri ve kendi dijital stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi araçlar bulacaksınız.

Services Neo, SEO & SEM Sözlüğü, daha fazlasını bilmek isteyenler için oluşturuldu. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, sürekli olarak güncellediğimiz ve yeni sorunlarla takviye ettiğimiz bir SEO/SEM terimleri ile karşınızdayız.

Services Neo

Services Neo, arama motorlarından ve ücretli reklamlardan (SEO / SEM) web sitesi trafiği oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi pazarlama ajansıdır. Müşterilerimizin %80’inden fazlası hızla büyüyen e-ticaret endüstrisindendir.