Logo
Bize Ulaşın
Em Tag2021-10-22T11:15:21+03:00

Em Tag

Em Tag Nedir? – Tanım

Em etiketi (<em>), italik olarak görüntülenen bir HTML vurgu etiketidir. Daha önemli olan belirli bölümleri veya kelimeleri vurgulamak için içeriğe eklenir.

Em Tag Örnek Kullanım

<em> etiketi boş bir etiket değildir, yani bir kapanış etiketine ihtiyaç duyar (eğik çizgi karakteri ile). Bu şu şekilde olmalıdır: <em>bölüm veya tek kelime</em>

em-tag-sozluk-seo-sem

<i> ve <em> Etiketleri Arasındaki Fark

Hem <em> hem de <i> etiketleri aynı görsel efekti, yani italik metni vermesine rağmen, arama motoru robotları ilkine daha fazla dikkat eder. Bu nedenle web sitesi optimizasyonu için em etiketinin kullanılması önerilir. Em etiketi, Google tarayıcılarına, seçilen içeriğin özellikle önemli olduğunu ve ilgiyi hak ettiğini bildirir.

Dijital Kaynaklar

Burada SEO, SEM, çevrimiçi pazarlama ve dijital reklamcılık için faydalı ve değerli içeriğimize tamamen ÜCRETSİZ erişebilirsiniz! İçerikler arasında en son çevrimiçi pazarlama trendleri hakkında makal”eler, kurslar ve web seminerleri ve kendi dijital stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi araçlar bulacaksınız.

Services Neo, SEO & SEM Sözlüğü, daha fazlasını bilmek isteyenler için oluşturuldu. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, sürekli olarak güncellediğimiz ve yeni sorunlarla takviye ettiğimiz bir SEO/SEM terimleri ile karşınızdayız.

Services Neo

Services Neo, arama motorlarından ve ücretli reklamlardan (SEO / SEM) web sitesi trafiği oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi pazarlama ajansıdır. Müşterilerimizin %80’inden fazlası hızla büyüyen e-ticaret endüstrisindendir.