Logo
Bize Ulaşın
Entry Page2021-10-22T11:15:31+03:00

Entry Page (Giriş Sayfası)

Entry Page (Giriş Sayfası) Nedir? – Tanım

Entry page, kullanıcıların bir oturumun başında ulaştığı ilk web sayfasıdır. Bazen ana sayfa giriş sayfasıdır (ancak her zaman değil!). En önemli giriş sayfalarını (ör. Google Analytics ile) belirlemek, onları sıralamanıza yardımcı olacaktır. Aynı zamanda ziyaretçilerinizin ilgi alanları hakkında bilgi edinmenizi sağlar.

Entry Page Örneği

Sağlıklı bir yaşam tarzı hakkında bir blog çalıştırdığınızı varsayalım. “Avokado’nun Sağlığa Faydaları” blog yazısı, sitenizdeki en popüler giriş sayfasıdır. Bunun anlamı ne? Bu, bu sayfanın Google arama sonuçlarından en sık ulaşılan ve en çok kullanıcıyı web sitenize getirdiği anlamına gelir. Ayrıca organik trafiği ve Google’ın bu konuyla ilgili sayfa ve makale sıralamasını artırmak için avokado hakkında daha fazla içerik oluşturmanın faydalı olduğunu da anlatıyor.

Google Analytics’te Entry Pageler Nasıl Kontrol Edilir?

  1. Behavior bölümüne gidin.
  2. Site Content ve ardından Landing Pagesi seçin.
  3. Belirtilen dönemde en popüler açılış sayfalarını sunan bir rapor göreceksiniz.
entry-page-sozluk-seo-sem

Dijital Kaynaklar

Burada SEO, SEM, çevrimiçi pazarlama ve dijital reklamcılık için faydalı ve değerli içeriğimize tamamen ÜCRETSİZ erişebilirsiniz! İçerikler arasında en son çevrimiçi pazarlama trendleri hakkında makal”eler, kurslar ve web seminerleri ve kendi dijital stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi araçlar bulacaksınız.

Services Neo, SEO & SEM Sözlüğü, daha fazlasını bilmek isteyenler için oluşturuldu. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, sürekli olarak güncellediğimiz ve yeni sorunlarla takviye ettiğimiz bir SEO/SEM terimleri ile karşınızdayız.

Services Neo

Services Neo, arama motorlarından ve ücretli reklamlardan (SEO / SEM) web sitesi trafiği oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi pazarlama ajansıdır. Müşterilerimizin %80’inden fazlası hızla büyüyen e-ticaret endüstrisindendir.