Logo
Bize Ulaşın
Firebase2021-10-22T11:15:50+03:00

Firebase

Firebase Nedir? – Tanım

Firebase, uygulamaları oluşturmak ve optimize etmek için 18 ürün sunan bir mobil platform ve web uygulamasıdır. Firebase’in temel işlevi, bir veri tabanı oluşturma ve Backend-as-a-Service’tir(BaaS). Hem geliştiriciler hem de pazarlamacılar tarafından kullanılan API, diğer araçlarla senkronizasyon ve Firebase‘in bulutunda depolama sağlar. 2011 yılında Firebase Inc. tarafından oluşturulmuştur ve 2014 yılında Google tarafından satın alınmıştır.

firebase-sozluk-seo-sem

Bu platform, ihtiyaçlarınıza göre birleştirilebilen ve uyarlanabilen birçok özellikten oluşmaktadır. Araç sürekli geliştirilmektedir.

Firebase Hangi Sistemlerde Uygulanabilir?

Firebase platformu, aşağıdaki gibi sistemlerde çalışmayı sağlar:

Dijital Kaynaklar

Burada SEO, SEM, çevrimiçi pazarlama ve dijital reklamcılık için faydalı ve değerli içeriğimize tamamen ÜCRETSİZ erişebilirsiniz! İçerikler arasında en son çevrimiçi pazarlama trendleri hakkında makal”eler, kurslar ve web seminerleri ve kendi dijital stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi araçlar bulacaksınız.

Services Neo, SEO & SEM Sözlüğü, daha fazlasını bilmek isteyenler için oluşturuldu. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, sürekli olarak güncellediğimiz ve yeni sorunlarla takviye ettiğimiz bir SEO/SEM terimleri ile karşınızdayız.

Services Neo

Services Neo, arama motorlarından ve ücretli reklamlardan (SEO / SEM) web sitesi trafiği oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi pazarlama ajansıdır. Müşterilerimizin %80’inden fazlası hızla büyüyen e-ticaret endüstrisindendir.