Logo
Bize Ulaşın
Fresh Site Bonus (FSB)2021-10-22T11:16:14+03:00

Fresh Site Bonus

Fresh Site Bonus Nedir? – Tanım

Fresh Site Bonus (FSB), yeni indexlenen sitelere geçici olarak verilen bir destek türüdür. Süresi birkaç günden birkaç haftaya kadar tahmin edilmektedir. Google geçici olarak yeni siteleri tercih eder ve arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer verir. FSB sona erdiğinde, web sitesi Google’daki önceki konumuna geri döner.

fsb-sozluk-seo-sem

FSB Örneği

FSB, periyodiktir ve her şeyden önce amaçlanan bir eylemdir. Bu bonus sona erdikten hemen sonra, süresi boyunca istenen etkileri korumak için SEO çalışmaları yapılması gerektiğini belirtmekte fayda var. Yeni Site Bonusu’ndan yararlanan site kısa süreliğine Google’da üst sıralarda yer alır. Arama motoru genellikle belirli anahtar kelimelere tepki verir.

Dijital Kaynaklar

Burada SEO, SEM, çevrimiçi pazarlama ve dijital reklamcılık için faydalı ve değerli içeriğimize tamamen ÜCRETSİZ erişebilirsiniz! İçerikler arasında en son çevrimiçi pazarlama trendleri hakkında makal”eler, kurslar ve web seminerleri ve kendi dijital stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi araçlar bulacaksınız.

Services Neo, SEO & SEM Sözlüğü, daha fazlasını bilmek isteyenler için oluşturuldu. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, sürekli olarak güncellediğimiz ve yeni sorunlarla takviye ettiğimiz bir SEO/SEM terimleri ile karşınızdayız.

Services Neo

Services Neo, arama motorlarından ve ücretli reklamlardan (SEO / SEM) web sitesi trafiği oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi pazarlama ajansıdır. Müşterilerimizin %80’inden fazlası hızla büyüyen e-ticaret endüstrisindendir.