Logo
Bize Ulaşın
FTP File Transfer Protocol2021-10-22T11:16:28+03:00

FTP (File Transfer Protocol)

FTP (File Transfer Protocol) Nedir? – Tanım

FTP (Dosya Aktarım Protokolü), bir istemci ile bir sunucu arasında iletim kontrol protokolünü (TCP) kullanarak iletişimi sağlayan bir ağ protokolüdür. FTP sunucusu ve FTP istemcisi arasında iki yönlü dosya aktarımına izin verir. Bu, bilgisayarınızdaki dosyaları yönetmekten ve mevcut arşivlerden dosya indirmekten başka bir şey değildir. FTP yoluyla veri aktarımının hızı, web sitelerinden geleneksel indirmeden daha verimlidir.

FTP üzerinden bağlanmanıza izin veren yazılım örnekleri:

ftp-sozluk-seo-sem

Dijital Kaynaklar

Burada SEO, SEM, çevrimiçi pazarlama ve dijital reklamcılık için faydalı ve değerli içeriğimize tamamen ÜCRETSİZ erişebilirsiniz! İçerikler arasında en son çevrimiçi pazarlama trendleri hakkında makal”eler, kurslar ve web seminerleri ve kendi dijital stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi araçlar bulacaksınız.

Services Neo, SEO & SEM Sözlüğü, daha fazlasını bilmek isteyenler için oluşturuldu. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, sürekli olarak güncellediğimiz ve yeni sorunlarla takviye ettiğimiz bir SEO/SEM terimleri ile karşınızdayız.

Services Neo

Services Neo, arama motorlarından ve ücretli reklamlardan (SEO / SEM) web sitesi trafiği oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi pazarlama ajansıdır. Müşterilerimizin %80’inden fazlası hızla büyüyen e-ticaret endüstrisindendir.