Logo
Bize Ulaşın
Google Bowling2021-10-22T11:17:37+03:00

Google Bowling

Google Bowling Nedir? – Tanım

Google Bowling, bir rakibin web sitesine çok sayıda doğal olmayan geri bağlantı oluşturmaktan oluşan bir siyah şapka SEO uygulamasıdır. Bu uygulama, Google’ın bağlantı içeren metin reklamlar satın alarak veya forumlarda, bloglarda veya sosyal medyada çok sayıda yorumda, çok sayıda spam geri bağlantı oluşturarak arama sonuçlarında üst sıralara çıkmak isteyen siteleri cezalandırmaya karar vermesiyle başladı.

google-bowling-sozluk-seo-sem

Zararlı SEO Uygulamalarına Örnekler 

Rekabetin size karşı kullanabileceği birkaç yol var. Bunların farkında olmaya değer, ancak bu tür uygulamaları kesinlikle önermiyoruz. Google Bowling, spam bağlantıları oluşturmanın yanı sıra şu şekilde tanımlanabilir:

  • sahte telif hakkı şikayeti,
  • sahte kopya içerik – rakiplerin web sitelerinin kopyalarını oluşturmak.

Dijital Kaynaklar

Burada SEO, SEM, çevrimiçi pazarlama ve dijital reklamcılık için faydalı ve değerli içeriğimize tamamen ÜCRETSİZ erişebilirsiniz! İçerikler arasında en son çevrimiçi pazarlama trendleri hakkında makal”eler, kurslar ve web seminerleri ve kendi dijital stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi araçlar bulacaksınız.

Services Neo, SEO & SEM Sözlüğü, daha fazlasını bilmek isteyenler için oluşturuldu. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, sürekli olarak güncellediğimiz ve yeni sorunlarla takviye ettiğimiz bir SEO/SEM terimleri ile karşınızdayız.

Services Neo

Services Neo, arama motorlarından ve ücretli reklamlardan (SEO / SEM) web sitesi trafiği oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi pazarlama ajansıdır. Müşterilerimizin %80’inden fazlası hızla büyüyen e-ticaret endüstrisindendir.