Logo
Bize Ulaşın
Google Caffeine2021-10-22T11:17:49+03:00

Google Caffeine

Google Caffeine Nedir? – Tanım

Google Caffeine , Google’ın 2009 yılında arama motoru için duyurduğu geliştirilmiş web indeksleme sisteminin adıdır. Resmi olarak 2010 yılında tamamlanmıştır.

google-caffeine-sozluk-seo-sem

Google Caffeine’in faydaları nelerdir? 

Google Caffeine indeksleme sistemi, yeni sayfaları önceki sistemden daha hızlı indeksler. Bu, daha alakalı arama sonuçlarının daha iyi dizine eklenmesi anlamına gelir. Arama motoru, ilginç bilgileri eskisinden çok daha hızlı arayabilir ve internette yayınlanan içerik dizinde daha önce görünür.

Google Caffein’in, dizindeki sayfaların sıralaması üzerinde doğrudan bir etkisi yoktur.

Dijital Kaynaklar

Burada SEO, SEM, çevrimiçi pazarlama ve dijital reklamcılık için faydalı ve değerli içeriğimize tamamen ÜCRETSİZ erişebilirsiniz! İçerikler arasında en son çevrimiçi pazarlama trendleri hakkında makal”eler, kurslar ve web seminerleri ve kendi dijital stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi araçlar bulacaksınız.

Services Neo, SEO & SEM Sözlüğü, daha fazlasını bilmek isteyenler için oluşturuldu. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, sürekli olarak güncellediğimiz ve yeni sorunlarla takviye ettiğimiz bir SEO/SEM terimleri ile karşınızdayız.

Services Neo

Services Neo, arama motorlarından ve ücretli reklamlardan (SEO / SEM) web sitesi trafiği oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi pazarlama ajansıdır. Müşterilerimizin %80’inden fazlası hızla büyüyen e-ticaret endüstrisindendir.