Logo
Bize Ulaşın
Google Data Studio2021-10-22T11:18:46+03:00

Google Data Studio

Google Data Studio Nedir? – Tanım

Data Studio olarak da bilinen Google Data Studio, verileri raporlamak ve görselleştirmek için Google tarafından sağlanan ücretsiz bir araçtır. Rapora, Google Analytics ve Google Search Console gibi çeşitli kaynaklardan gelen verileri dahil edebilir ve ardından elde edilen tüm verileri kolayca değiştirebilir ve paylaşabilirsiniz.

Google Data Studio’nun Avantajları Nelerdir? 

Bu platformu kullanmanın birçok faydası vardır. Bunlar arasında şunları sayabiliriz:

  • çeşitli kaynaklardan veri toplama ve bunları tek bir rapora dahil etme imkanı,
  • çok sayıda widget ve çizelgeye erişim,
  • ücretsiz şablonlar,
  • okunaklı, şeffaf raporlar oluşturmak,
  • kolay rapor paylaşımı,
  • dinamik raporlama,
  • ücretsiz Data Studio ile öğrenme imkanı

Bu aracın geniş işlevselliği ve çok yönlülüğü, daha hızlı kararlar vermenizi ve daha iyi sonuçlar elde etmenizi sağlar. Google Data Studio ile ekibiniz birkaç dakika içinde net raporlar oluşturup paylaşarak zamandan ve paradan tasarruf edebilir.

Dijital Kaynaklar

Burada SEO, SEM, çevrimiçi pazarlama ve dijital reklamcılık için faydalı ve değerli içeriğimize tamamen ÜCRETSİZ erişebilirsiniz! İçerikler arasında en son çevrimiçi pazarlama trendleri hakkında makal”eler, kurslar ve web seminerleri ve kendi dijital stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi araçlar bulacaksınız.

Services Neo, SEO & SEM Sözlüğü, daha fazlasını bilmek isteyenler için oluşturuldu. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, sürekli olarak güncellediğimiz ve yeni sorunlarla takviye ettiğimiz bir SEO/SEM terimleri ile karşınızdayız.

Services Neo

Services Neo, arama motorlarından ve ücretli reklamlardan (SEO / SEM) web sitesi trafiği oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi pazarlama ajansıdır. Müşterilerimizin %80’inden fazlası hızla büyüyen e-ticaret endüstrisindendir.