Logo
Bize Ulaşın
Google New Google Haberleri2021-10-22T11:19:32+03:00

Google News (Google Haberleri)

Google News (Google Haberleri) Nedir? – Tanım

Google News, çeşitli haber türlerini toplar ve sunar. Ardından bunları alaka düzeyine göre sıralar. Mobil uygulamalar ve bir web tarayıcısı ile Google Haberler, kullanıcılara kendileri için alakalı haberler bulur. Ana konsept, en son haberler ve trendler hakkında çeşitli web sitelerinden en önemli içeriği toplamaktır.

Google Haberler Nasıl Çalışır? 

Google Haberler, kayıtlı her web sitesini kontrol eder ve ardından 60 gün içinde kabul edilir veya reddedilir. Web sitenizi Google Haberler’e nasıl eklersiniz? Web sitesinin Google tarafından doğrulanabilmesi için önce onu Yayıncılar Merkezi’ne kaydettirmeniz gerekir. Ardından, web sitenizi Google Haberler arama sonuçlarına dahil etmek için başvuruda bulunmalı ve Google’dan geri bildirim beklemelisiniz.

Ayrıca, Google Haberler’in alakalı ve değerli olduğunu düşünmesi için web sitenizi ve içeriğini optimize etmeniz önerilir.

Dijital Kaynaklar

Burada SEO, SEM, çevrimiçi pazarlama ve dijital reklamcılık için faydalı ve değerli içeriğimize tamamen ÜCRETSİZ erişebilirsiniz! İçerikler arasında en son çevrimiçi pazarlama trendleri hakkında makal”eler, kurslar ve web seminerleri ve kendi dijital stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi araçlar bulacaksınız.

Services Neo, SEO & SEM Sözlüğü, daha fazlasını bilmek isteyenler için oluşturuldu. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, sürekli olarak güncellediğimiz ve yeni sorunlarla takviye ettiğimiz bir SEO/SEM terimleri ile karşınızdayız.

Services Neo

Services Neo, arama motorlarından ve ücretli reklamlardan (SEO / SEM) web sitesi trafiği oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi pazarlama ajansıdır. Müşterilerimizin %80’inden fazlası hızla büyüyen e-ticaret endüstrisindendir.