Logo
Bize Ulaşın
Google Partner Premier2021-10-22T11:20:20+03:00

Google Partner Premier

Google Partner Premier Nedir? – Tanım

Google Partner Premier, Google tarafından reklam ajanslarına ve dijital pazarlama uzmanlarına verilen bir statüdür. Google Premier Partner rozetini almak, bir şirketin Google Ads becerilerine, kârlı reklam kampanyaları sunma konusunda deneyime ve uzmanlığa sahip olduğunun bir onayıdır.

Google Premier İş Ortağı Statüsü Ne Sağlar? 

Bir pazarlama ajansı, bu prestijli rozet hakkında web sitesinde veya pazarlama materyallerinde bilgi verebilir. Bu, Google Ads kampanyalarından sorumlu ekibin güvenilirliğini ve reklam becerilerini doğrular.

Rozet Nasıl Kazanılır?

Bir ajansın Premium İş Ortağı olabilmesi için, Google tarafından belirlenen ve periyodik olarak güncellenen şartlar ve koşulları karşılaması ve öncelikle Google İş Ortağı olması gerekir. Son gereksinim güncellemesi Haziran 2020 için planlandı, ancak COVID-19 salgını nedeniyle bu ertelendi. Google’ın 2021’de güncellenmiş gereksinimleri sunması beklenebilir. Mevcut gereksinimleri öğrenmek istiyorsanız, Google Ads Yardım web sitesini ziyaret edin – orada ihtiyacınız olan tüm bilgileri bulacaksınız.

google-partner-premier-sozluk-seo-sem

Prestijli Google Partner Premier statüsü, ücretsiz Google Partners programına kaydolan tüm reklam ajanslarının ve üçüncü tarafların ilk %3’üne her yıl verilir.

En önemli belirleyici faktörler şunlardır:

  • bir ajans tarafından yönetilen tüm hesaplarda yıllık Reklam harcaması,
  • müşteri büyümesi,
  • mevcut müşterileri tutmak.

Dijital Kaynaklar

Burada SEO, SEM, çevrimiçi pazarlama ve dijital reklamcılık için faydalı ve değerli içeriğimize tamamen ÜCRETSİZ erişebilirsiniz! İçerikler arasında en son çevrimiçi pazarlama trendleri hakkında makal”eler, kurslar ve web seminerleri ve kendi dijital stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi araçlar bulacaksınız.

Services Neo, SEO & SEM Sözlüğü, daha fazlasını bilmek isteyenler için oluşturuldu. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, sürekli olarak güncellediğimiz ve yeni sorunlarla takviye ettiğimiz bir SEO/SEM terimleri ile karşınızdayız.

Services Neo

Services Neo, arama motorlarından ve ücretli reklamlardan (SEO / SEM) web sitesi trafiği oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi pazarlama ajansıdır. Müşterilerimizin %80’inden fazlası hızla büyüyen e-ticaret endüstrisindendir.