Logo
Bize Ulaşın
Google Tag Manager2021-10-22T11:21:17+03:00

Google Tag Manager

Google Tag Manager (Google Etiket Yöneticisi) Nedir? – Tanım

Google Etiket Yöneticisi, birçok Google işletme hizmetiyle bağlantılı bir etiket yönetim sistemidir (TMS). Çoğunlukla, web sitesine Google Analytics izleme kodu veya yeniden pazarlama yapılandırması eklemek için kullanılır. Yardımı ile Facebook piksellerini de kullanabilirsiniz.

google-tag-manager-sozluk-seo-sem

Hangi Olanakları Sunuyor? 

Google Etiket Yöneticisi’nin kullanımı gerçekten çok kolay. Kodun tamamı tek bir yerde saklanır, böylece kendi başınıza kolayca yönetebilirsiniz. Siteye yeni kod parçaları eklemek gerektiğinde bir web geliştiricisiyle bağlantı kurmaya gerek yoktur. Ayrıca, mobil cihazlar için etiketleri yönetmenize ve bunları yapılandırmanıza olanak tanır.

Dijital Kaynaklar

Burada SEO, SEM, çevrimiçi pazarlama ve dijital reklamcılık için faydalı ve değerli içeriğimize tamamen ÜCRETSİZ erişebilirsiniz! İçerikler arasında en son çevrimiçi pazarlama trendleri hakkında makal”eler, kurslar ve web seminerleri ve kendi dijital stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi araçlar bulacaksınız.

Services Neo, SEO & SEM Sözlüğü, daha fazlasını bilmek isteyenler için oluşturuldu. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, sürekli olarak güncellediğimiz ve yeni sorunlarla takviye ettiğimiz bir SEO/SEM terimleri ile karşınızdayız.

Services Neo

Services Neo, arama motorlarından ve ücretli reklamlardan (SEO / SEM) web sitesi trafiği oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi pazarlama ajansıdır. Müşterilerimizin %80’inden fazlası hızla büyüyen e-ticaret endüstrisindendir.