Logo
Bize Ulaşın
Google Trends Google Trendleri2021-10-22T11:21:28+03:00

Google Trends (Google Trendler)

Google Trends (Google Trendler) Nedir? – Tanım

Google Trendler, Google tarafından sağlanan ve hedef grubun eğilimlerinin ve tercihlerinin kapsamlı bir analizini sağlayan güçlü bir araçtır. Hizmet, Google arama motorundan gelen verileri kullanır ve bunların konum, zaman ve kategoriler gibi çeşitli kriterlere göre yorumlanmasını sağlar.

Google Trendler ile, belirli bir ifadeyi bulmak için hangi Google aracının kullanıldığını kontrol edebilir ve benzer konular ve kullanıcı sorguları için ipuçları bulabilirsiniz. Aynı anda birkaç anahtar kelimenin karşılaştırmalı analizini sağlar.

Google Trendler ne için? 

Bu araç, bir şirket profili oluştururken ve bir pazar nişi seçerken daha ilk aşamada kullanılabilir. Google Trendler, pazarlama kampanyaları tasarlarken, trendleri analiz ederken ve belirli bir endüstrinin mevsimselliğini belirlerken kullanışlıdır.

Dijital Kaynaklar

Burada SEO, SEM, çevrimiçi pazarlama ve dijital reklamcılık için faydalı ve değerli içeriğimize tamamen ÜCRETSİZ erişebilirsiniz! İçerikler arasında en son çevrimiçi pazarlama trendleri hakkında makal”eler, kurslar ve web seminerleri ve kendi dijital stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi araçlar bulacaksınız.

Services Neo, SEO & SEM Sözlüğü, daha fazlasını bilmek isteyenler için oluşturuldu. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, sürekli olarak güncellediğimiz ve yeni sorunlarla takviye ettiğimiz bir SEO/SEM terimleri ile karşınızdayız.

Services Neo

Services Neo, arama motorlarından ve ücretli reklamlardan (SEO / SEM) web sitesi trafiği oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi pazarlama ajansıdır. Müşterilerimizin %80’inden fazlası hızla büyüyen e-ticaret endüstrisindendir.