Logo
Bize Ulaşın
GSP Gmail Sponsorlu Promosyon2021-10-22T11:21:38+03:00

GSP (Gmail Sponsored Promotion)

GSP (Gmail Sponsorlu Promosyon) Nedir? – Tanım

GSP (Gmail Sponsorlu Promosyon), Gmail‘de 2015 yılında tanıtılan en popüler reklam biçimlerinden biridir. Alıcıların, belirli bir alıcıya kişiselleştirilmiş bir mesaj iletmesine olanak tanır.

GSP Nelerden Oluşur? 

GSP iki öğeden oluşur: teaser reklam ve genişletilmiş reklam. Teaser reklam, genişletilmiş reklamın bir önizlemesini gösterir ve kullanıcıları mesajı tıklayıp açmaya teşvik eder. Teaser reklam ayrıca marka logosunu belirli bir biçimde (144 x 144 piksel) görüntüler. Ardından, tüm sayfayı kapsayan grafik genişletilmiş reklam açılır. İstemci genellikle yalnızca mesaja yapılan tıklama sayısı için ödeme yapar.

Dijital Kaynaklar

Burada SEO, SEM, çevrimiçi pazarlama ve dijital reklamcılık için faydalı ve değerli içeriğimize tamamen ÜCRETSİZ erişebilirsiniz! İçerikler arasında en son çevrimiçi pazarlama trendleri hakkında makal”eler, kurslar ve web seminerleri ve kendi dijital stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi araçlar bulacaksınız.

Services Neo, SEO & SEM Sözlüğü, daha fazlasını bilmek isteyenler için oluşturuldu. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, sürekli olarak güncellediğimiz ve yeni sorunlarla takviye ettiğimiz bir SEO/SEM terimleri ile karşınızdayız.

Services Neo

Services Neo, arama motorlarından ve ücretli reklamlardan (SEO / SEM) web sitesi trafiği oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi pazarlama ajansıdır. Müşterilerimizin %80’inden fazlası hızla büyüyen e-ticaret endüstrisindendir.