Logo
Bize Ulaşın
GTmetrix2021-10-22T11:22:24+03:00

GTmetrix

GTmetrix Nedir? – Tanım

GTmetrix, web sitesi performansı hakkında ayrıntılı raporlar almak için kullanılan ücretsiz araçlardan biridir. Google Page Speed ve YSlow yönergelerini kullanarak web sitesi hızını analiz eder. GTmetrix, tüm sitenin ön ucunun önerilen uygulamalarla tutarlı olup olmadığını kontrol eder.

İyi bir PageSpeed/YSlow puanı, sayfanın web tarayıcısı tarafından mümkün olan en hızlı işleme için optimize edildiği anlamına gelir.

GTmetrix SEO İçin Önemli mi? 

Google, sıralama algoritmasında Page Speed sonucunu kullandığından, GTmetrix SEO’da önemli bir rol oynar. Doğru web sitesi hızı, arama motorları için indekslemeyi kolaylaştırır ve kullanıcı memnuniyet seviyesini artırır. Web sitenizi optimize ederken bunu dikkate almanız gerekir.

Dijital Kaynaklar

Burada SEO, SEM, çevrimiçi pazarlama ve dijital reklamcılık için faydalı ve değerli içeriğimize tamamen ÜCRETSİZ erişebilirsiniz! İçerikler arasında en son çevrimiçi pazarlama trendleri hakkında makal”eler, kurslar ve web seminerleri ve kendi dijital stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi araçlar bulacaksınız.

Services Neo, SEO & SEM Sözlüğü, daha fazlasını bilmek isteyenler için oluşturuldu. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, sürekli olarak güncellediğimiz ve yeni sorunlarla takviye ettiğimiz bir SEO/SEM terimleri ile karşınızdayız.

Services Neo

Services Neo, arama motorlarından ve ücretli reklamlardan (SEO / SEM) web sitesi trafiği oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi pazarlama ajansıdır. Müşterilerimizin %80’inden fazlası hızla büyüyen e-ticaret endüstrisindendir.