Logo
Bize Ulaşın
Home Page Ana Sayfa2021-10-22T11:23:13+03:00

Home Page (Ana Sayfa)

Home Page (Ana Sayfa) Nedir? – Tanım

Tarayıcı ana sayfası (başlangıç sayfası olarak da anılır), kullanıcıların bir web tarayıcısı başlatıldığında gördüğü ilk sayfadır. En yaygın başlangıç sayfaları, haber hizmetleri ve arama motorlarıdır (ör. Google veya Yahoo).

Çoğu zaman, kullanıcıların favori ve en çok ziyaret edilen web sitelerinin bir listesini içeren özel bir tarayıcı ana sayfası vardır. Bu çözüm kullanışlıdır ve zamandan tasarruf sağlar.

home-page-seo-sem-sozluk

Web Site Home Page (Web Site Ana Sayfası)

Ana sayfa aynı zamanda, kullanıcıların bir alan adı girdiklerinde ilk gördükleri bir web sitesinin ana sayfasına da atıfta bulunur; servicesneo.com

Ana sayfa, sitenin en temsili sayfasıdır – ilk izlenimi yaratır, bu nedenle markanızla ilgili tüm bilgileri içermesi, görsel olarak hoş, bilgilendirici ve sezgisel olması gerekir. Çevrimiçi mağazalar için, ana sayfaya sunulan hizmetlerin veya ürünlerin ayrıntılı bir açıklamasının eklenmesi önerilir. Ana sayfa, kategoriler, ürünler, blog gönderileri vb. gibi site içindeki diğer sayfalara dahili bağlantılar içerdiğinden gezinmeyi de kolaylaştırır. Kullanıcıların aşağıdakiler gibi ilgili bilgileri hızlı bir şekilde bulmasını sağlayacak şekilde sezgisel olmalıdır:

  • İletişim,
  • şirket adresi,
  • fiyatlandırma vb.

Dijital Kaynaklar

Burada SEO, SEM, çevrimiçi pazarlama ve dijital reklamcılık için faydalı ve değerli içeriğimize tamamen ÜCRETSİZ erişebilirsiniz! İçerikler arasında en son çevrimiçi pazarlama trendleri hakkında makal”eler, kurslar ve web seminerleri ve kendi dijital stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi araçlar bulacaksınız.

Services Neo, SEO & SEM Sözlüğü, daha fazlasını bilmek isteyenler için oluşturuldu. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, sürekli olarak güncellediğimiz ve yeni sorunlarla takviye ettiğimiz bir SEO/SEM terimleri ile karşınızdayız.

Services Neo

Services Neo, arama motorlarından ve ücretli reklamlardan (SEO / SEM) web sitesi trafiği oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi pazarlama ajansıdır. Müşterilerimizin %80’inden fazlası hızla büyüyen e-ticaret endüstrisindendir.