Logo
Bize Ulaşın
Impressions Gösterimler2021-10-22T11:42:08+03:00

Impressions (Gösterimler)

Impressions (Gösterimler) Nedir? – Tanım

Impressions (gösterimler), belirli bir sayfanın organik veya ücretli arama sonuçlarında görüntülenme sayısını temsil eder. Önemli olan, gösterimlerin mutlaka kullanıcının sayfayı tıklayıp ziyaret ettiği anlamına gelmez. Gösterim, kullanıcı belirli bir arama sorgusu yazdığında sayfanın arama sonuçlarında her göründüğünde sayılır. Kullanıcılar Google’da bu sonucu içeren bir sayfa açtığında bağlantının URL’si bir gösterim kaydeder; Bu sonuç, kullanıcıların gerçekten görebilmesi için aşağı kaydırılmamış olsa bile.

impressions-gösterimler-seo-sem-sozluk

Google ADS’te Gösterimler 

Google Ads söz konusu olduğunda, bir reklamın arama sonuçlarında veya Google Ağı’nda her göründüğünde gösterimler sayılır. Bazen, örneğin Google Haritalar’da olduğu gibi, bir reklamın yalnızca bir bölümü (işletme adı veya konumu gibi) görüntülenebilir.

Dijital Kaynaklar

Burada SEO, SEM, çevrimiçi pazarlama ve dijital reklamcılık için faydalı ve değerli içeriğimize tamamen ÜCRETSİZ erişebilirsiniz! İçerikler arasında en son çevrimiçi pazarlama trendleri hakkında makal”eler, kurslar ve web seminerleri ve kendi dijital stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi araçlar bulacaksınız.

Services Neo, SEO & SEM Sözlüğü, daha fazlasını bilmek isteyenler için oluşturuldu. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, sürekli olarak güncellediğimiz ve yeni sorunlarla takviye ettiğimiz bir SEO/SEM terimleri ile karşınızdayız.

Services Neo

Services Neo, arama motorlarından ve ücretli reklamlardan (SEO / SEM) web sitesi trafiği oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi pazarlama ajansıdır. Müşterilerimizin %80’inden fazlası hızla büyüyen e-ticaret endüstrisindendir.