Logo
Bize Ulaşın
Interactions Etkileşimler2021-10-22T11:44:24+03:00

Interactions (Etkileşimler)

Google Ads’deki Etkileşimler Nelerdir? – Tanım

Interactions (Etkileşimler), kullanıcının belirli bir Google reklamıyla ilişkili işlemleridir. Bu eylemler, reklam biçimine ve kampanya türlerine bağlıdır. Etkileşimler:

  • video reklamlar için – görüntülemeler,
  • metin ve Alışveriş reklamları için – tıklamalar ve hızlıca kaydırmalar,
  • arama uzantıları için – telefon aramaları.
interactions-gösterimler-seo-sem

Interactions (Etkileşim)’den Neleri Öğrenebiliriz? 

Reklamlarınızın etkinliğini ölçerler. Ayrıca, kullanıcıların reklamınızı gördükten sonra ne sıklıkta etkileşime girdiğini söyleyen etkileşim oranını da analiz edebilirsiniz.

Google Ads Hesabında Etkileşimler Nerede Bulunur?

İlk olarak, Google Ads hesabında oturum açın ve performansını ölçmek istediğiniz kampanyayı seçin. Sütunlar düğmesini bulun ve tıklayın. Reklam hedeflerinize göre bir sütun seçin.

Dijital Kaynaklar

Burada SEO, SEM, çevrimiçi pazarlama ve dijital reklamcılık için faydalı ve değerli içeriğimize tamamen ÜCRETSİZ erişebilirsiniz! İçerikler arasında en son çevrimiçi pazarlama trendleri hakkında makal”eler, kurslar ve web seminerleri ve kendi dijital stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi araçlar bulacaksınız.

Services Neo, SEO & SEM Sözlüğü, daha fazlasını bilmek isteyenler için oluşturuldu. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, sürekli olarak güncellediğimiz ve yeni sorunlarla takviye ettiğimiz bir SEO/SEM terimleri ile karşınızdayız.

Services Neo

Services Neo, arama motorlarından ve ücretli reklamlardan (SEO / SEM) web sitesi trafiği oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi pazarlama ajansıdır. Müşterilerimizin %80’inden fazlası hızla büyüyen e-ticaret endüstrisindendir.