Logo
Bize Ulaşın
İnternet Explorer2021-10-22T11:46:20+03:00

İnternet Explorer

İnternet Explorer Nedir? – Tanım

Internet Explorer, bir Amerikan şirketi Microsoft tarafından geliştirilen ücretsiz bir web tarayıcısıdır. İlk sürümü 16 Nisan 1995’te yayınlandı. Nisan 2020’de %5,45 kullanıcı oranıyla dünya çapında en popüler dördüncü tarayıcıdır.

Web tarayıcısının son sürümü olan Internet Explorer 11, 2013 yılında resmi olarak piyasaya sürüldü. Ancak 2015 yılında yerini Microsoft Edge aldı ve o zamandan beri Edge, Microsoft’un Windows için resmi tarayıcısı oldu. Internet Explorer hala Windows 10’a dahildir ve Microsoft web sitesinden indirilebilir.

Dijital Kaynaklar

Burada SEO, SEM, çevrimiçi pazarlama ve dijital reklamcılık için faydalı ve değerli içeriğimize tamamen ÜCRETSİZ erişebilirsiniz! İçerikler arasında en son çevrimiçi pazarlama trendleri hakkında makal”eler, kurslar ve web seminerleri ve kendi dijital stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi araçlar bulacaksınız.

Services Neo, SEO & SEM Sözlüğü, daha fazlasını bilmek isteyenler için oluşturuldu. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, sürekli olarak güncellediğimiz ve yeni sorunlarla takviye ettiğimiz bir SEO/SEM terimleri ile karşınızdayız.

Services Neo

Services Neo, arama motorlarından ve ücretli reklamlardan (SEO / SEM) web sitesi trafiği oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi pazarlama ajansıdır. Müşterilerimizin %80’inden fazlası hızla büyüyen e-ticaret endüstrisindendir.