Logo
Bize Ulaşın
Italic Tag2021-10-22T12:24:23+03:00

Italic Tag (İtalik Etiket)

Italic Tag (İtalik Etiket) Nedir? – Tanım

Metni italik olarak görüntülemek için HTML koduna bir İtalik etiket (<i>) yerleştirilir. Bu etiket sayesinde, belirli bir sayfayı ziyaret eden kullanıcılar, bu etiketle işaretlenen içeriğe özellikle dikkat eder.

İtalik etiket öncelikle kullanıcıların metindeki en önemli bilgileri görmelerine yardımcı olmayı amaçlar, ancak <i>, <em> etiketinin aksine Google tarayıcıları tarafından yok sayılır. Bu nedenle sitenize alakalı anahtar kelimeler eklemek istiyorsanız bunları <em> veya <strong> etiketlerine yerleştirmeyi unutmayın.

Pratikte İtalik Etiket 

italic-tag-seo-sem-sozluk

Dijital Kaynaklar

Burada SEO, SEM, çevrimiçi pazarlama ve dijital reklamcılık için faydalı ve değerli içeriğimize tamamen ÜCRETSİZ erişebilirsiniz! İçerikler arasında en son çevrimiçi pazarlama trendleri hakkında makal”eler, kurslar ve web seminerleri ve kendi dijital stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi araçlar bulacaksınız.

Services Neo, SEO & SEM Sözlüğü, daha fazlasını bilmek isteyenler için oluşturuldu. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, sürekli olarak güncellediğimiz ve yeni sorunlarla takviye ettiğimiz bir SEO/SEM terimleri ile karşınızdayız.

Services Neo

Services Neo, arama motorlarından ve ücretli reklamlardan (SEO / SEM) web sitesi trafiği oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi pazarlama ajansıdır. Müşterilerimizin %80’inden fazlası hızla büyüyen e-ticaret endüstrisindendir.