Logo
Bize Ulaşın
Java2021-10-22T12:28:33+03:00

Java

Java Nedir? – Tanım

Java, sınıflara dayalı nesne yönelimli bir programlama dilidir. Bu programlama dilinin sunduğu tüm olanaklar göz önüne alındığında Java‘nın genel amaçlı bir dil olduğunu söyleyebiliriz. Hem JAVA SE kullanarak masaüstü uygulamaları hem de Spring adlı bir çerçeve kullanarak web uygulamaları geliştirebilirsiniz.

Bu programlama dilinin büyük bir avantajı uygulanabilirliğidir. Derlenmiş Java kodu, yeniden derlemeye gerek kalmadan Java’yı destekleyen tüm platformlarla uyumludur.

Dijital Kaynaklar

Burada SEO, SEM, çevrimiçi pazarlama ve dijital reklamcılık için faydalı ve değerli içeriğimize tamamen ÜCRETSİZ erişebilirsiniz! İçerikler arasında en son çevrimiçi pazarlama trendleri hakkında makal”eler, kurslar ve web seminerleri ve kendi dijital stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi araçlar bulacaksınız.

Services Neo, SEO & SEM Sözlüğü, daha fazlasını bilmek isteyenler için oluşturuldu. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, sürekli olarak güncellediğimiz ve yeni sorunlarla takviye ettiğimiz bir SEO/SEM terimleri ile karşınızdayız.

Services Neo

Services Neo, arama motorlarından ve ücretli reklamlardan (SEO / SEM) web sitesi trafiği oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi pazarlama ajansıdır. Müşterilerimizin %80’inden fazlası hızla büyüyen e-ticaret endüstrisindendir.