Logo
Bize Ulaşın
Keyword Planner Anahtar Kelime Planlayıcı2021-10-22T12:37:19+03:00

Keyword Planner

Keyword Planner (Anahtar Kelime Planlayıcı) Nedir? – Tanım

Keyword Planner (Anahtar Kelime Planlayıcı, Google tarafından sunulan ve anahtar kelimeleri araştırmanıza ve kampanyalarınız için potansiyellerini kontrol etmenize olanak tanıyan ücretsiz bir araçtır. Ayrıca, tek tek kampanyalar için uygun bütçeler belirlemenize olanak tanır.

Anahtar Kelime Planlayıcı’dan Hangi Bilgileri Alabilirsiniz? 

Google Anahtar Kelime Planlayıcı, anahtar kelimeleri araştırmak ve analiz etmek için en popüler araçlardan biridir. Bu aracın, özellikle SEO stratejileri oluştururken yararlı olan anahtar kelimeler hakkında temel bilgiler sağladığını eklemeye değer. Anahtar Kelime Planlayıcı ile doğrulanabilecek en önemli bilgiler şunları içerir:

  • aylık aramalar,
  • mevsimsellik,
  • rekabet gücü,
  • tahmini TBM maliyeti.

Dijital Kaynaklar

Burada SEO, SEM, çevrimiçi pazarlama ve dijital reklamcılık için faydalı ve değerli içeriğimize tamamen ÜCRETSİZ erişebilirsiniz! İçerikler arasında en son çevrimiçi pazarlama trendleri hakkında makal”eler, kurslar ve web seminerleri ve kendi dijital stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi araçlar bulacaksınız.

Services Neo, SEO & SEM Sözlüğü, daha fazlasını bilmek isteyenler için oluşturuldu. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, sürekli olarak güncellediğimiz ve yeni sorunlarla takviye ettiğimiz bir SEO/SEM terimleri ile karşınızdayız.

Services Neo

Services Neo, arama motorlarından ve ücretli reklamlardan (SEO / SEM) web sitesi trafiği oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi pazarlama ajansıdır. Müşterilerimizin %80’inden fazlası hızla büyüyen e-ticaret endüstrisindendir.