Logo
Bize Ulaşın
Landing Page Açılış Sayfası2021-10-22T13:09:36+03:00

Landing Page (Açılış Sayfası)

Landing Page (Açılış Sayfası) Nedir? – Tanım

Bir açılış sayfası (hedef sayfa veya potansiyel müşteri yakalama sayfası olarak da bilinir), kullanıcıların bir reklama, sponsorlu bağlantıya, postaya veya haber bültenine tıkladıktan sonra ulaştıkları ilk sayfadır. Daha fazla potansiyel müşteri oluşturmak için kullanılır.

landing-page-seo-sem-sozluk

Landing Page (Açılış Sayfası)’nın Amacı Nedir?

Açılış Sayfası, genellikle Google Ads pazarlama kampanyaları için hazırlanır. Anlaşılır olmalı, kullanıcıların taleplerine net bir şekilde yanıt vermeli ve en son UX trendlerine yanıt vermelidir. Birincil amacı, kullanıcıları dönüşüm yapmaya teşvik etmektir. Bu tür dönüşümler, örneğin bir sonraki sayfaya geçme, bir haber bültenine abone olma, satın alma veya iletişim formunu doldurma olabilir.

Dijital Kaynaklar

Burada SEO, SEM, çevrimiçi pazarlama ve dijital reklamcılık için faydalı ve değerli içeriğimize tamamen ÜCRETSİZ erişebilirsiniz! İçerikler arasında en son çevrimiçi pazarlama trendleri hakkında makal”eler, kurslar ve web seminerleri ve kendi dijital stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi araçlar bulacaksınız.

Services Neo, SEO & SEM Sözlüğü, daha fazlasını bilmek isteyenler için oluşturuldu. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, sürekli olarak güncellediğimiz ve yeni sorunlarla takviye ettiğimiz bir SEO/SEM terimleri ile karşınızdayız.

Services Neo

Services Neo, arama motorlarından ve ücretli reklamlardan (SEO / SEM) web sitesi trafiği oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi pazarlama ajansıdır. Müşterilerimizin %80’inden fazlası hızla büyüyen e-ticaret endüstrisindendir.