Logo
Bize Ulaşın
Link Exchange Link Değişimi2021-10-22T13:18:13+03:00

Link Exchange (Link Değişimi)

Link Exchange (Link Değişimi) Nedir? – Tanım

Bağlantı değişimi, belirli bir siteye giden çok sayıda geri bağlantıyı hızlı bir şekilde alabileceğiniz yüzlerce veya binlerce web sitesine (genellikle çok düşük kalitede) ücretli erişim sağlayan bir platformdur. Kaydolarak, bu link değişim sisteminin üyesi olan diğer web sitelerinden banner reklamlar görüntüleyen değişim HTML koduna erişim kazanırsınız.

Google, bağlantılı siteye ceza uygulayabileceğinden, şu anda bağlantı değişim sistemlerini kullanmak çok risklidir. En popüler link değişim sistemleri Statlink ve LinkTak’tır.

Link Değişim Sistemlerinin Çeşitleri Nelerdir? 

link-exchange-systems-seo-sem-sozluk

Bunların iki temel türü vardır:

  • dinamik link değişimi – linkler rastgele dağıtılır ve birkaç gün sonra sisteme bağlı sayfaları değiştirirler,
  • statik bağlantı değişimi – bağlantılar, kaldırılana kadar, örneğin siz hizmet için ödeme yapmayı bırakana kadar belirli bir sayfaya kalıcı olarak atanır.

Dijital Kaynaklar

Burada SEO, SEM, çevrimiçi pazarlama ve dijital reklamcılık için faydalı ve değerli içeriğimize tamamen ÜCRETSİZ erişebilirsiniz! İçerikler arasında en son çevrimiçi pazarlama trendleri hakkında makal”eler, kurslar ve web seminerleri ve kendi dijital stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi araçlar bulacaksınız.

Services Neo, SEO & SEM Sözlüğü, daha fazlasını bilmek isteyenler için oluşturuldu. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, sürekli olarak güncellediğimiz ve yeni sorunlarla takviye ettiğimiz bir SEO/SEM terimleri ile karşınızdayız.

Services Neo

Services Neo, arama motorlarından ve ücretli reklamlardan (SEO / SEM) web sitesi trafiği oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi pazarlama ajansıdır. Müşterilerimizin %80’inden fazlası hızla büyüyen e-ticaret endüstrisindendir.