Logo
Bize Ulaşın
Link Farm Bağlantı Çiftliği2021-10-22T13:24:25+03:00

Link Farm (Bağlantı Çiftliği)

Link Farm (Bağlantı Çiftliği) Nedir? – Tanım

Bir bağlantı çiftliği, birbirine bağlantı veren bir grup web sitesidir. Genellikle manuel olarak değil otomatik olarak oluşturulurlar.

link-farm-seo-sem-sozluk

Bağlantı Çiftliği Ne İçin Oluşturulur? 

Link farm, PageRank‘i ve bunun sonucunda arama sonuçlarındaki ve web trafiğindeki görünürlüğü artırmayı amaçlar. Ancak bu çözüm, spam etkinliği olarak kabul edilir ve Google cezası ile sonuçlanır. Bağlantı çiftliği, düşük kaliteli içerik oluşturmaya katkıda bulunur ve siyah şapka SEO stratejilerinin bir unsuru olarak kabul edilir.

Dijital Kaynaklar

Burada SEO, SEM, çevrimiçi pazarlama ve dijital reklamcılık için faydalı ve değerli içeriğimize tamamen ÜCRETSİZ erişebilirsiniz! İçerikler arasında en son çevrimiçi pazarlama trendleri hakkında makal”eler, kurslar ve web seminerleri ve kendi dijital stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi araçlar bulacaksınız.

Services Neo, SEO & SEM Sözlüğü, daha fazlasını bilmek isteyenler için oluşturuldu. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, sürekli olarak güncellediğimiz ve yeni sorunlarla takviye ettiğimiz bir SEO/SEM terimleri ile karşınızdayız.

Services Neo

Services Neo, arama motorlarından ve ücretli reklamlardan (SEO / SEM) web sitesi trafiği oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi pazarlama ajansıdır. Müşterilerimizin %80’inden fazlası hızla büyüyen e-ticaret endüstrisindendir.