Logo
Bize Ulaşın
Meta Keywords Tag2021-10-28T18:01:02+03:00

Meta Keywords Tag

Meta Keywords Tag (Anahtar Kelime Etiketi) Nedir? – Tanım

Meta Keywords Tag, belirli bir sayfanın HTML kodunda görünen bir etikettir , yani sayfada kullanıcılara görünmez. Resmi Google duyurusuna göre, SEO üzerinde bir etkisi yoktur. Başlangıçta bu etiket sayesinde arama motorları belirli bir sayfanın içeriğini çok daha doğru bir şekilde yorumlayabiliyordu. Bir sayfayla ilgili anahtar kelimeleri belirtmek için kullanılır.

Meta Keywords Tag Kullanımı

Meta-keywords-tag-seo-sem-sozluk

Dijital Kaynaklar

Burada SEO, SEM, çevrimiçi pazarlama ve dijital reklamcılık için faydalı ve değerli içeriğimize tamamen ÜCRETSİZ erişebilirsiniz! İçerikler arasında en son çevrimiçi pazarlama trendleri hakkında makal”eler, kurslar ve web seminerleri ve kendi dijital stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi araçlar bulacaksınız.

Services Neo, SEO & SEM Sözlüğü, daha fazlasını bilmek isteyenler için oluşturuldu. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, sürekli olarak güncellediğimiz ve yeni sorunlarla takviye ettiğimiz bir SEO/SEM terimleri ile karşınızdayız.

Services Neo

Services Neo, arama motorlarından ve ücretli reklamlardan (SEO / SEM) web sitesi trafiği oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi pazarlama ajansıdır. Müşterilerimizin %80’inden fazlası hızla büyüyen e-ticaret endüstrisindendir.