Logo
Bize Ulaşın
Microsoft Edge2021-10-28T18:01:54+03:00

Microsoft Edge

Microsoft Edge Nedir? – Tanım

Microsoft Edge, Microsoft tarafından Windows 10 için oluşturulmuş bir web tarayıcısıdır. Bir önceki sürümü olan Internet Explorer ile karşılaştırıldığında, Edge çok daha iyi işlevselliğe ve özelleştirme olanağına sahiptir. Programın arayüzü çok sezgisel ve kullanımı kolaydır.

Microsoft Edge’de Hızlı ve Güvenli Arama

Microsoft Edge tarayıcısı uzantıları destekler ve birkaç ilginç özellik sunar. Kullanıcılar, göz atılan web sitelerine not ekleme ve okuma görünümü gibi pratik araçları kullanma olanağına sahiptir. Tarayıcı ayrıca yerleşik öğrenme araçlarına ve bir sözlüğe sahiptir.

Dijital Kaynaklar

Burada SEO, SEM, çevrimiçi pazarlama ve dijital reklamcılık için faydalı ve değerli içeriğimize tamamen ÜCRETSİZ erişebilirsiniz! İçerikler arasında en son çevrimiçi pazarlama trendleri hakkında makal”eler, kurslar ve web seminerleri ve kendi dijital stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi araçlar bulacaksınız.

Services Neo, SEO & SEM Sözlüğü, daha fazlasını bilmek isteyenler için oluşturuldu. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, sürekli olarak güncellediğimiz ve yeni sorunlarla takviye ettiğimiz bir SEO/SEM terimleri ile karşınızdayız.

Services Neo

Services Neo, arama motorlarından ve ücretli reklamlardan (SEO / SEM) web sitesi trafiği oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi pazarlama ajansıdır. Müşterilerimizin %80’inden fazlası hızla büyüyen e-ticaret endüstrisindendir.