Logo
Bize Ulaşın
Mobile Friendly Test2021-10-28T18:02:46+03:00

Mobile Friendly Test

Mobile Friendly Test (Mobil Uyumluluk Testi) Nedir? – Tanım

Mobile Friendly Test, web sitenizin mobil cihazlara uygun olup olmadığını kontrol edebileceğiniz, Google tarafından geliştirilmiş bir araçtır. Birçok çevrimiçi test kullanıcısı bulabilmenize rağmen, mobil uyumluluk hakkında en popüler ve güvenilir bilgi kaynaklarından biridir.

Web sitenizin Mobil Uyumluluk Testi gereksinimlerini karşıladığından emin olmak istiyorsanız, en önemli şey web sitesinin mobile duyarlı olmasıdır.

mobile-friendly-test-seo-sem-sozluk

Başka Nelere Dikkat Edilmelidir?

Duyarlılığın yanı sıra, aşağıdaki faktörlere de dikkat etmeye değer:

  • sayfa yükleme süresini iyileştirin,
  • Sayfadaki sekmelerin ve ek öğelerin sayısını azaltın – bu şekilde kullanıcılar aradıklarını hızla bulurlar,
  • sayfalandırmaya alternatif olarak sonsuz kaydırma kullanın,
  • Web sitesindeki en önemli bilgileri vurgulayın.

Dijital Kaynaklar

Burada SEO, SEM, çevrimiçi pazarlama ve dijital reklamcılık için faydalı ve değerli içeriğimize tamamen ÜCRETSİZ erişebilirsiniz! İçerikler arasında en son çevrimiçi pazarlama trendleri hakkında makal”eler, kurslar ve web seminerleri ve kendi dijital stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi araçlar bulacaksınız.

Services Neo, SEO & SEM Sözlüğü, daha fazlasını bilmek isteyenler için oluşturuldu. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, sürekli olarak güncellediğimiz ve yeni sorunlarla takviye ettiğimiz bir SEO/SEM terimleri ile karşınızdayız.

Services Neo

Services Neo, arama motorlarından ve ücretli reklamlardan (SEO / SEM) web sitesi trafiği oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi pazarlama ajansıdır. Müşterilerimizin %80’inden fazlası hızla büyüyen e-ticaret endüstrisindendir.