Logo
Bize Ulaşın
MOZ2021-10-24T15:51:21+03:00

MOZ

MOZ Nedir? – Tanım

Moz, site parametrelerini keşfetmenize ve izlemenize olanak tanıyan popüler bir hepsi bir arada SEO aracıdır. Yazılım ücretsiz ve tam abonelik olarak iki seçenek sunmaktadır.

Moz, Aşağıdaki Gibi Parametrelerin İncelenmesine İzin Verir:
  • gelen bağlantılar,
  • linklenen domainler
  • domain otoritesi (DA),
  • sayfa otoritesi (PA),
  • spam puanı.

Aracın Potansiyeli Nedir?

Moz, özellikle bağlantı oluşturma sürecini planlarken ve izlerken yararlıdır, çünkü bu araç aşağıdaki verileri sağlar: gelen bağlantılar (geri bağlantıların sayısı), keşfedilen ve kaybedilen bağlantı alanları, bağlantı profilleri. Diğer SEO araçlarından farklı olarak Moz, toplamda 35.5 trilyonu aşan çok daha büyük (ve sürekli genişleyen) bir bağlantı tabanına sahiptir. Moz ayrıca ücretsiz bir web tarayıcı uzantısı olan MozBar’ı da sunar.

Moz aracı, arama sonuçlarındaki sayfaların performansını ve potansiyelini hızlı bir şekilde analiz etmenizi sağlar. 0’dan 100’e kadar bir ölçekte sonuçlar sunar. Özellikle bir başka popüler SEO aracı olan Ahrefs tarafından sağlanan parametrelerle ilgili olarak veri karşılaştırması için kullanılması önerilir.

Dijital Kaynaklar

Burada SEO, SEM, çevrimiçi pazarlama ve dijital reklamcılık için faydalı ve değerli içeriğimize tamamen ÜCRETSİZ erişebilirsiniz! İçerikler arasında en son çevrimiçi pazarlama trendleri hakkında makal”eler, kurslar ve web seminerleri ve kendi dijital stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi araçlar bulacaksınız.

Services Neo, SEO & SEM Sözlüğü, daha fazlasını bilmek isteyenler için oluşturuldu. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, sürekli olarak güncellediğimiz ve yeni sorunlarla takviye ettiğimiz bir SEO/SEM terimleri ile karşınızdayız.

Services Neo

Services Neo, arama motorlarından ve ücretli reklamlardan (SEO / SEM) web sitesi trafiği oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi pazarlama ajansıdır. Müşterilerimizin %80’inden fazlası hızla büyüyen e-ticaret endüstrisindendir.